„Make Poland great again” satyryczny program internetowy, który budzi ogromne kontrowersje

Redakcja PR - 05.09.2017
101

"Make Poland great again" satyryczny program internetowy, który budzi ogromne kontrowersje

„Make Poland great again” to nowo powstały program internetowy wydawany przez Gazeta pl. Premiera programu maiła miejsce wczoraj na kanale Youtube serwisu.

Program zrealizowany w stylu amerykańskiego show, opisywał w komediowy sposób ostatnie miesiące życia politycznego. Podczas 13 minutowego filmu żartowano za równo z koalicji jak i opozycji. Wszystkie dowcipy bazowały na przerysowaniach i sprowadzały polityczne spory do absurdów.

Pod zamieszczonym filmem pojawiło się wiele komentarzy. Na ich podstawie można wywnioskować, że tematy poruszane w „Maje Poland great again” podzieliły odbiorców na oponentów i zwolenników. Nie szczędzono ostrych słów krytyki dla twórców programu:

„Boli w oczy, uszy i mózg. Słaba podróbka amerykańskich wersji. Jedyne co zgodne to lewackość.”- skomentował jeden z internautów

„Równie beznadziejny program jak ten w TVP(minęła 20). Próbujecie na siłe być śmieszni a wychodzi to wam sztucznie. Usuńcie te beznadziejne żarty i wyzwiska w stronę TVP i podajcie same fakty.”- dodaje kolejny.

Znalazły się również opinie zachwalające koncepcje programu:

„Całkiem fajny program. Wyjątkowo. Zróbcie jednak cichszy śmiech publiczności. I nie pikajcie przekleństw. Przecież to jest dla dorosłych ludzi :)”

„Znakomicie, pozdrawiam :)”
Na Facebooku program zobaczyło 36 tysięcy osób natomiast na YouTube 9200.

Comments

comments

101
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...