Majsterkowy Dzień Dziecka w Castoramie

Informacja Prasowa - 28.05.2019
28

Majsterkowy Dzień Dziecka w Castoramie

Już po raz kolejny sklepy sieci Castorama organizują Majsterkowy Dzień Dziecka. Każde dziecko, pod czujnym okiem animatorów i rodziców, będzie mogło poczuć się jak prawdziwy majsterkowicz – wiercąc, zbijając i sklejając drewniane zabawki. Organizator przewidział w programie liczne gry i zabawy, a także malowanie, dekorowanie czy sadzenie roślinek.

Już w sobotę 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Z tej okazji Castorama zaprasza rodziców wraz z dziećmi do wspólnego świętowania. Między 10:00 a 17:00 każdy maluch będzie mógł spróbować swoich sił w majsterkowaniu.

Majsterkowy Dzień Dzieckato dzień pełen wyzwań i zabaw, ale także wydarzenie edukacyjne, w czasie którego odbywają się warsztaty manualne. Ich celem jest ożywienie w dzieciach pasji do majsterkowania oraz pobudzenie wyobraźni i rozwinięcie zdolności manualnych. Majsterkowo to również dobra okazja, by w ciekawy sposób mówić o ochronie środowiska. Poprzez gry edukacyjne dzieci zwiększają poziom wiedzy i świadomości ekologicznej oraz poznają ideę zrównoważonego rozwoju.

W tym roku organizatorzy zachęcają wszystkie dzieci do udziału w konkursie związanym z naszą planetą. Pociechy, które wykonają prace plastyczne na temat podany podczas Dnia Dziecka, a rodzice zgłoszą ich udział w konkursie, będą miały szansę wygrać jedną z trzech sportowych nagród. A jest o co walczyć!W każdym sklepie do wygrania hulajnoga, zestaw do gry w badmintona oraz sportowy plecak.

Comments

comments

28
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...