Majówka w Radiu TOK FM – słuchaj i dyskutuj!

Informacja Prasowa - 30.04.2020
119

Majówka w Radiu TOK FM - słuchaj i dyskutuj!

Majówka w Radiu TOK FM – słuchaj i dyskutuj!
W czasie długiego weekendu majowego antena Radia TOK FM będzie w rękach słuchaczy. Stacja przygotowuje specjalne wydania audycji „Mikrofon Radia TOK FM” nadawane m.in. w ramach dotychczasowych programów TOK FM i poświęcone konkretnym tematom – pracy, patriotyzmowi i sportowi, a także chętnie wybieranym w czasie pandemii serialom i lekturom.
W czasie majówki Radio TOK FM zaproponuje swoim słuchaczom specjalne wydania audycji „Mikrofon Radia TOK FM”.
Już w piątek, 1 maja, w rocznicę wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej, od godz 10:00 audycję o Polsce w Unii Europejskiej i funkcjonowaniu wspólnoty w przyszłości poprowadzi Maciej Zakrocki. Po 17:00 w Święto Pracy Anna Gmiterek-Zabłocka będzie pytać słuchaczy o ich problemy związane z pracą – jakiej są natury, czy wynikają tylko z sytuacji firmy, a może z niejasnych przepisów albo łamania prawa.
2 maja od 10:00 słuchacze TOK FM będą mogli porozmawiać o zwierzętach z Dorotą Sumińską, po 16:00 – o zdrowiu z Michałem Janczurą w programie „U TOKTora”. Od 17:00 potrwa dyskusja o książkach w specjalnym wydaniu programu „Poczytalni”. Jakie lektury wybierają słuchacze TOK FM w trakcie izolacji i jak spędzają majówkę? O to w będą pytać Agnieszka Lichnerowicz i Filip Kekusz, a wesprą ich Łukasz Wojtusik i Adam Ozga. Natomiast po 18:00 na antenie TOK FM będzie się można podzielić opinią o serialach. Anna Piekutowska i Zuzanna Piechowicz, autorki podcastu „Szkoda czasu na złe seriale”, zapytają słuchaczy i słuchaczki Radia TOK FM, co oglądają w czasie pandemii. Po audycji powstanie zestawienie najciekawszych seriali według słuchaczy TOK FM. Swoje propozycje będzie można zgłaszać, dzwoniąc do studia, pisząc na adres: seriale@tok.fm i komentując na profilu Szkoda czasu na złe seriale na Facebooku.
3 maja po godz. 10:00 Roch Kowalski zaprosi do rozmowy o patriotyzmie – czym jest, jakie znaczenie mają dla nas święta państwowe i jak je obchodzimy? Fani sportu i zdrowego trybu życia będą mogli rozmawiać od 17:00 z Przemysławem Iwańczykiem o tym, jak skutecznie i bezpiecznie „odmrozić” sport. Weekend majowy w TOK FM zakończy, nadawana po 23:00, dyskusja o seksie, którą poprowadzą seksuolodzy Aleksandra Krasowska i Robert Kowalczyk.

Majówkowe propozycje Radia TOK FM są promowane na antenie stacji, na stronie internetowej tokfm.pl oraz na profilu Radia TOK FM na Facebooku.

 

Comments

comments

119
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...