Majówka pełna wspomnień z Radiem Pogoda

Informacja Prasowa - 28.04.2021
253

Majówka pełna wspomnień z Radiem Pogoda

Majówka pełna wspomnień z Radiem Pogoda

 
„W sercu maj”, „Alternatywna Majówka” i „Majowe piosenki” – te i inne specjalne audycje przygotowało Radio Pogoda na zbliżający się długi weekend. Dzięki majówkowym programom słuchacze stacji przypomną sobie m.in. kultowe pary z dawnych lat, serial „Alternatywy 4” oraz pochody pierwszomajowe, a także będą mogli odwiedzić Zygmunta Chajzera na jego działce i pochwalić się swoimi ogrodami.
Na długi weekend majowy redakcja Radia Pogoda przygotowała specjalne audycje z udziałem gwiazd i słuchaczy.
Już w sobotę, 1 maja w godz. 9:00 – 14:00 na antenie stacji pojawi się „Alternatywna Majówka”. Stanisława Celińska, Jerzy Bończak i Jerzy Kryszak, czyli gwiazdy serialu „Alternatywy 4” opowiedzą w programie, jak powstawał serial i przedstawią ciekawostki z planu. Wspólne wspominanie tego, jak powstawały najbardziej kultowe sceny ulubionego serialu Polaków, poprowadzi Anna Stachowska.
Natomiast w godz. 14:00 – 19:00 w audycji „Jaja na pierwszego maja” słuchacze i goście Radia Pogoda – m.in. Daniel Olbrychski, Karol Strasburger i Edward Hulewicz – będą wspominać, jak wyglądały pochody pierwszomajowe. Na stronie internetowej radiopogoda.pl powstanie też specjalna galeria, w której będzie można zobaczyć zdjęcia prowadzących programy stacji z obchodów 1 maja
W niedzielę, 2 maja Radio Pogoda zaprosi wszystkich na „Majówkę na Rodos”, odwiedzając Zygmunta Chajzera na jego działce. Gwiazdy Radia Pogoda opowiedzą w audycji o swoich ogrodach, a słuchacze pochwalą się swoimi. Program, nadawany w godz. 9:00 – 14:00, poprowadzą Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
Popołudnie to czas na „Majowe piosenki” – od 14:00 do 19:00 będzie można poznać wyniki plebiscytu, w którym słuchacze stacji głosowali na swoją ulubiony utwór związany z majem.
Ostatniego dnia majówki, 3 maja w godz. 9:00 – 14:00 popularni lektorzy telewizyjni opowiedzą w Radiu Pogoda o swojej pracy – jak wygląda sesja nagraniowa, czy lektorom zdarzają się wpadki i czy ludzie rozpoznają ich po głosie. Gospodarzem programu „Znam ten głos” będzie Jakub Mędrzycki.
Zaś w audycji „W sercu maj”, nadawanej do 19:00, Radio Pogoda będzie wspominać kultowe pary, o których miłości mówiła cała Polska. To m.in. Kalina Jędrusik i Stanisław Dygat, Włodzimierz Korcz i Elżbieta Starostecka, Magdalena Zawadzka i Gustaw Holoubek.
Specjalne, majówkowe Radia Pogoda wspiera promocja na antenie, na radiopogoda.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Comments

comments

253
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...