Majówka 2019 z Rock Radiem

Informacja Prasowa - 26.04.2019
257

Majówka 2019 z Rock Radiem

Na nadchodzący długi weekend majowy Rock Radio przygotowało specjalne audycje z udziałem ciekawych postaci. Słuchacze stacji dowiedzą się m.in. jak obcokrajowcy odbierają Polaków i na czym polega językowa wojna płci, poznają też wyniki plebiscytu na najlepsze klasyki rocka do słuchania w podróży.
W środę, 1 maja br. od 10:00 do 15:00 gościem redakcji Rock Radia będzie Robert Górski, komik i lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, odtwórca głównej roli  w serialu internetowym „Ucho Prezesa”. W specjalnej audycji pod tytułem „Pierwszy raz Prezesa”, którą poprowadzi Michał Żołądkowski, opowie on o swoim pierwszym samochodzie, pierwszej randce i pierwszych zarobionych pieniądzach. A w godz. 15:00 – 20:00 – w związku z obchodzonym tego dnia Świętem Pracy – Jan Bajorek sprawdzać będzie czy szewc chodzi bez butów, a zegarmistrzowi można wierzyć jak proboszczowi. Ile prawdy jest w tym, że poznasz człowieka po butach jego i czy zegarki idą z duchem czasu, będzie można dowiedzieć się z programu „Przodownicy pracy”.
W kolejny świąteczny dzień – 3 maja w studiu Rock Radia pojawią się Vasil Gureshidze – aktor z Gruzji, obecnie kucharz kuchni gruzińskiej, przebywający w Polsce od 7 lat oraz Bilguun Ariunbaatar, showman urodzony w Ułan Bator. Z ich pomocą Jan Bajorek w audycji „Polska okiem cudzoziemców”, nadawanej od 10:00 do 15:00, spróbuje ustalić, jak obcokrajowcy odbierają nas, Polaków, co ich dziwi, co zaskakuje, a co śmieszy. Natomiast po godz. 15:00 Tomasz Miara porozmawia na antenie z blogerką i absolwentką polonistyki Pauliną Mikułą, autorką popularnego bloga „Mówiąc inaczej” na temat językowej wojny płci, czyli np. o tym, czemu coraz częściej można usłyszeć określenia „minister” i „ministra”.
W sobotę, 4 maja między 10:00 a 15:00 słuchacze Rock Radia poznają wyniki plebiscytu „My way”, w którym można było głosować na najlepsze klasyki rocka do słuchania w długiej podróży. Zaś 5 maja Tomasz Miara zajmie się rekordami muzycznymi: przedstawi największe koncerty oraz tych, którzy mają na koncie najwięcej sprzedanych płyt czy posiadają najlepsze i najdroższe gitary świata. O tym wszystkim będzie można usłyszeć w audycji „Naj na maj” nadawanej w niedzielę od 10:00 do 15:00.

Comments

comments

257
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...