Magia crowdfundingu już po raz trzeci!

Informacja Prasowa - 29.09.2017
230

Magia crowdfundingu już po raz trzeci!

Kolejny, rekordowy projekt YouTubera – Magika Y, właśnie powoli dobiega końca. Najsłynniejszy polski iluzjonista zebrał całą kwotę, niezbędną do rozpoczęcia jego realizacji w niespełna 44 godziny, a obecnie wynik przekroczył już ponad 300% zakładanego celu. Jak dotąd to najszybciej zrealizowany projekt crowdfungingowy w Polsce na tak dużą skalę!

Karty Y v3 to już trzecia edycja magicznej kampanii crowdfundingowej Magika Y. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu ze strony fanów oraz internautów udało się wyprodukować już dwie serie kolekcjonerskich kart do gry o najwyższej jakości na świecie. Ubiegłoroczna edycja zrobiła furorę i zakończyła się rekordowym wynikiem 777% zebranych środków potrzebnych do realizacji. Dzięki temu nie tylko powstała wyjątkowa złota edycja kart, ale także dzięki przekroczonemu progowi finansowemu Y stworzył kurs podstaw Cardristy na płycie DVD, powstała magiczna aplikacja na iOS oraz Androida, a także zorganizował pokazy magiczne w ramach tour po największych miastach w Polsce.

W tym roku już padł kolejny rekord. Mianowicie 100% niezbędnych środków potrzebnych do uruchomienia projektu zebrano w zaledwie 44 godziny i oznacza to, że jest to najszybciej zrealizowany projekt w historii polskiego crowdfundingu o takiej skali. Zjawisko to pokazuje jak mocno zaangażowana w kampanię jest rzesza fanów YouTubera oraz to jakim zaufaniem darzą twórcę, przekazując mu potrzebne do realizacji środki.

– W tym roku chcę stworzyć nie tylko jedną a dwie talie kart w standardowym czerwonym i niebieskim kolorze oraz wydać książkę z nauką iluzji z codziennymi przedmiotami „13 kroków by stać się magicznym”. Dzięki dodatkowym środkom już teraz wiemy, że powstaną również dwie specjalne magiczne karty w każdej talii, a także powstanie kolejna część filmu z nauką iluzji – Inceptum vol 2. W tym momencie mamy zebrane już ponad 300% celu i dzieli nas naprawdę niewiele od kolejnego progu 400%, który pozwoli mi zorganizować dla fanów wyjątkowe warsztaty z iluzji, dlatego decydujące będą ostatnie godziny trwania mojej kampanii na wspieram.to. – mówi iluzjonista Magik Y.

Comments

comments

230
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...