Magdalena Stachera „Bez zobowiązań”

Informacja Prasowa - 25.05.2020
234

Magdalena Stachera „Bez zobowiązań”

Magdalena Stachera
„Bez zobowiązań”
Lipstick Books

Kto powiedział, że zdrada jest domeną mężczyzn?
Dominacja, manipulacje i seks w odważnym, kobiecym wydaniu!

Znudzona rodzinną rutyną i brakiem zainteresowania ze strony męża kobieta postanawia zapisać się na kurs tańca. Ta jedna decyzja staje się początkiem kilku romansów i poszukiwań szczęścia na własną rękę. Powieść Stachery to odważna kobieca historia z zaskakującym zakończeniem.

Premiera e-booka
27 maja!

Katarzyna i Krzysztof są małżeństwem od dziesięciu lat, wspólnie wychowują córkę. Są świetnymi partnerami, ale ona czuje, że mąż nie zwraca na nią najmniejszej uwagi, tym bardziej że – jak na rasowego informatyka przystało – wpatrzony jest przede wszystkim w ekran komputera. Katarzyna postanawia znaleźć lekarstwo na wszechobecną nudę i zapisuje się na zajęcia z tańca towarzyskiego. Mimo że nowo poznany partner taneczny rażąco odbiega od ideału mężczyzny, znajomość z nim pomaga Katarzynie spełnić pragnienia o byciu jednocześnie adorowaną i dominującą.

Odzyskana pewność siebie skutkuje nie tylko zmianami w wyglądzie, ale i niespodziewanym awansem, ten z kolei otwiera przed Katarzyną nowe możliwości, i to nie tylko zawodowe… Kolejne znajomości stają się dla niej doświadczeniami na polu własnej seksualności, władczości i moralności. Gdzieś z tyłu wciąż powraca pytanie: co z małżeństwem?

Odważna historia opowiedziana z bardzo kobiecej perspektywy plus zaskakujący finał to przepis na udaną lekturę.

Premiera e-booka 27 maja!
Pozostaję do dyspozycji w sprawie ebooków recenzenckich (.mobi, .epub).

Magdalena Stachera – psycholog zajmująca się wspieraniem pacjentów, poza tym służąca dwóch kotów i jednej papugi. W wolnych chwilach, pomiędzy pracą a spełnianiem życzeń zwierzyńca, pisze, szydełkuje, wyplata. Wbrew panującej modzie nie lubi dalekich podróży.

Comments

comments

234
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...