Magdalena Rataj: Z Radia Nowy Świat do Inner Value

Informacja Prasowa - 02.06.2021
294

Magdalena Rataj: Z Radia Nowy Świat do Inner Value

Magdalena Rataj: Z Radia Nowy Świat do Inner Value

Magdalena Rataj rozpoczęła pracę w agencji relacji inwestorskich Inner Value. Będzie się tam zajmować między innymi PR-em oraz komunikacją z mediami i inwestorami.

Dziennikarka wcześniej przez 20 lat była związana ze stacjami radiowymi i telewizyjnymi. Swoją pracę rozpoczęła w 2000 roku w studenckiej rozgłośni Radio Afera w Poznaniu. Później pracowała jako reporterka w rozgłośniach radiowych Agora s.a., a następnie prowadziła programy w Radiu RMI, Radiu Planeta oraz przez 5 lat program popołudniowy w Radiu Eska Poznań „Wrzuć na Luz” z Maciejem Narożnym i Arturem Klimaszewskim. Była też wydawcą i reporterem Radia Eska Poznań. Ostatnim jej miejscem pracy było Radio Nowy Świat, gdzie m.in. poprowadziła: „Sylwestra na 5”, przygotowywała materiały dziennikarskie, ale także zajmowała się PR-em.

Magdalena Rataj pracowała też jako reporterka w TV NOWA, ale także występowała w programie „Szymon Majewski Show” w TVN-ie. Aktualnie prowadzi także swój parodystyczny kanał na youtubie: KOBIETA RAKIETA.

Comments

comments

294
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...