Magdalena Lewicka nagrodzona CineEurope Gold Award 2018

Informacja Prasowa - 28.06.2018
193

Magdalena Lewicka nagrodzona CineEurope Gold Award 2018

Dyrektor finansowa Multikino SA Magdalena Lewicka została laureatką CineEurope Gold Award. Jako jedyna Polka znalazła się w gronie nagrodzonych podczas tegorocznej międzynarodowej konwencji CineEurope, odbywającej się w Barcelonie w dniach 11-14 czerwca.

CineEurope Gold Award 2018

Nagrody CineEurope Gold Awards przyznane zostały w tym roku po raz pierwszy, a ich laureaci – w tym Magdalena Lewicka – zostali docenieni za wyjątkowy wkład w rozwój swoich firm i organizacji, a także branży kinowej w Europie.

Magdalena Lewicka z branżą kinową związana jest od 8 lat. Karierę zawodową zaczęła w 2006 r. w Grupie ITI. W roku 2010 dołączyła do Multikino SA, a od 2012 roku zajmuje stanowisko dyrektora Działu Finansów i Raportowania. Od 2011 roku jest również dyrektorem finansowym w Multikino Media.

CineEurope to międzynarodowa konwencja branży kinowej i największe branżowe targi w Europie organizowane przez UNIC (Union Internationale des Cinémas), stowarzyszenie operatorów kinowych i przedstawicieli branży kinowej z 37 krajów regionu. Głównym celem UNIC jest promowanie znaczenia branży kinowej oraz jej społecznej, kulturalnej i ekonomicznej roli w Europie.

Comments

comments

193
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...