Magazyn psychologiczny – „Charaktery”

Jerzy Ciszewski - 18.12.2018
201

Magazyn psychologiczny - „Charaktery”

Magazyn psychologiczny – „Charaktery”

Od 18 grudnia  na rynku ukaże się nowe, odświeżone wydanie magazynu psychologicznego „Charaktery”. Zmianie uległa szata graficzna pisma, a na okładkę powróciły ilustracje Rafała Olbińskiego.
 
W nowym layoucie pojawiły się nowe czcionki tekstowe i tytułowe, strony zostały przekonstruowane – całość zmieniła się w sposób widoczny choć zachowane zostały elementy charakterystyczne w poprzedniej szacie graficznej.
Nowy projekt opracowała warszawska graficzka Alicja Kobza. Od numeru styczniowego stronę tytułową miesięcznika zdobić będą ilustracje Rafała Olbińskiego. Prace znanego na całym świecie artysty ilustrowały okładki „Charakterów” przez siedem pierwszych lat wydawania miesięcznika, stając się znakiem rozpoznawczym magazynu.

Tematem numeru styczniowego jest „ Czułość i nieczułość – jak odnaleźć drogę do bliskości w realu, a nie w intrenecie. Ponadto w miesięczniku przeczytać będzie można o tym jak w kilka sekund opanować atak paniki i jak uchronić się przed manipulacją w sieci. „Charaktery” publikują też po raz pierwszy po polsku zupełnie nieznane opowiadanie Isaaca Singera.
 
Do części nakładu dołączana czasopisma dołączona została książka „Sztuka dobrego życia. 52 zaskakujące drogi do szczęścia” Rolfa Dobellego, która przez kilka tygodni była numerem 1 na liście bestsellerów „Spiegla”.
Relaunch miesięcznika został wsparty kampanią promocyjną w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce,  radiu (RdC, RMF Classic),  tytułach prasowych („Gazeta Wyborcza” Magazyn „Książki”), serwisach internetowych i social mediach wydawnictwa.

Comments

comments

201
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...