„Na Pamięć” na zimową rozgrzewkę umysłową – wydanie specjalne magazynu

Informacja Prasowa - 12.12.2016
273

„Na Pamięć” - drugie wydanie specjalne magazynu

Drugie wydanie specjalne magazynu „Na Pamięć” to m.in. 100 stron łamigłówek do trenowania mózgu: testów pamięci, quizów, fotoanagramów, szyfrogramów, a także sudoku, krzyżówek, zadań matematycznych, zagadek ludowych i gier salonowych. Magazyn pojawił się w kioskach w czwartek, 8 grudnia br.

Specjalne wydanie „Na Pamięć” to kolejna propozycja dla czytelników „Gazety Wyborczej”, którzy chcą dać wycisk swoim szarym komórkom.

Tak jak do komputera można dołożyć kilka gigabajtów pamięci, tak mózg – nawet bardzo dojrzały – może się wzbogacić o nowe połączenia między komórkami nerwowymi. To dzięki nim neurony sprawniej porozumiewają się między sobą, poprawiając naszą pamięć i koncentrację. Jak to zrobić? To proste. Wystarczy regularnie gimnastykować mózg i dostarczać mu wciąż nowych bodźców. Właśnie dlatego dajemy czytelnikom zestaw specjalnych zadań do trenowania szarych komórek – 100 stron ćwiczeń umysłowych przygotowanych przez najlepszych polskich szaradziarzy, lingwistów i mistrzów świata w łamigłówkach – mówi Karolina Jaroszewicz, redaktorka naczelna wydania.

Magazyn „Na Pamięć” będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy przez trzy miesiące. Numer kosztuje 12,99 zł i zawiera 100 stron w formacie 205×270 mm.

Wydanie „Na Pamięć” jest promowane w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki), w internecie (Wyborcza.pl). Działania reklamowe przygotował dział promocji „Gazety Wyborczej”.

Poprzednie, wakacyjne wydanie magazynu „Na Pamięć” ukazało się 6 lipca br. (http://www.agora.pl/agora/1,114226,20354687,magazyn-na-pamiec-plazowa-gimnastyka-umyslowa-od-gazety.html).

Na pamięć

Comments

comments

273
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...