Magazyn „Charaktery” z cyklicznym dodatkiem „Trening Psychologiczny”

Informacja Prasowa - 24.03.2017
43

Magazyn psychologiczny „Charaktery” wprowadza stały dodatek na odwrocie pisma.

 

Magazyn psychologiczny „Charaktery” wprowadza stały dodatek na odwrocie pisma. Tym samym, oprócz dotychczasowej zawartości, która nie ulega zmianie, czytelnicy uzyskają dodatkowe i sprofilowane tematycznie treści.

 

_char_2017_04_OKLADKA
 

Już w kwietniowym numerze magazynu, jako jego integralna część, pojawia się „Trening Psychologiczny” skierowany do odbiorców zainteresowanych coachingiem, mentoringiem i mindfulness. Dodatek zawiera skondensowane artykuły o charakterze poradnikowym, podpowiadające jak rozwiązywać dany problem ujmując go w wąskim, konkretnym, łatwo uchwytnym kontekście. Artykuły te opatrzone są praktycznymi aplikacjami pozwalającymi na autodiagnozę a także propozycjami konkretnych ćwiczeń psychiki. Wiele z tekstów to elementy całych sesji treningowych, których kolejne odsłony pojawią w następnych wydaniach „Treningu Psychologicznego”. Za ich opracowanie odpowiadają uznani w Polsce i na świecie coachowie, trenerzy i mentorzy, którzy oferują konkretne narzędzia służące poprawie jakości życia oraz zwiększaniu satysfakcji na polu prywatnym i zawodowym.  W pierwszej edycji dodatku rozpocznie się m.in. kurs „Jak swoje słabe strony zamienić w siłę” i „Poprawianie osobistej skuteczności” , będą też teksty o stoicyzmie, empatii, współczuciu czy efektywnym odpoczynku.

 

_Trening_Psychologiczny_2017_01_OKLADKA
 

Dodatek „Trening Psychologiczny” ukazywać się będzie co dwa miesiące, naprzemiennie z innym dodatkiem-  „Style Życia”. O ile ten pierwszy, zgodnie z nazwą, ma mocny profil treningowy i koncentruje się wokół samodoskonalenia i rozwoju osobistego, tak drugi to propozycja dla szerszego grona czytelników i psychologia w prostszym, codziennym ujęciu. Wprowadzenie integralnych dodatków i zastosowanie w jednym numerze dwóch „jedynek” magazyn określa promowaniem „psychologii z każdej strony” , a swoją nową formułę poleca hasłem „Charaktery- niezwykłe pismo dla wyjątkowych ludzi”.

Magazyn „Charaktery” istnieje od 1997 roku. Na jego łamach publikują uznani w kraju i za granicą psychologowie, psychoterapeuci, autorytety naukowe, filozofowie, pisarze i publicyści. Redaktorem naczelnym pisma jest nieprzerwanie Bogdan Białek.

„Charaktery”,  które były pierwszym ( i długo jedynym) w Polsce magazynem psychologicznym, świętują właśnie dwudziestą rocznicę działalności. Z tej okazji powstało ich specjalne, jubileuszowe wydanie „Charaktery Extra” z najlepszymi tekstami pisma z minionych dwóch dekad. Magazyn ukazuje się nakładem wydawnictwa „Charaktery”, które też regularnie wydaje pozycje książkowe, głównie z dziedziny psychologii.

Comments

comments

43
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...