Maffashion, Żabson i Yoshi na billboardach najnowszej kampanii adidas Originals i Sizeer

Informacja Prasowa - 04.11.2019
104

Maffashion, Żabson i Yoshi na billboardach najnowszej kampanii adidas Originals i Sizeer

Maffashion, Żabson i Yoshi na billboardach najnowszej kampanii adidas Originals i Sizeer

Ambasadorzy marki Maffashion i Żabson tym razem w towarzystwie nowego influencera w rodzinie adidas,  gamera Yoshihito Mayoshe prezentują model butów Supercourt. Ich zdjęcia będzie można zobaczyć w kampanii przygotowanej we współpracy adidas Originals i sieci sklepów Sizeer. 

Ponadczasowy design wychodzi poza granice mody i kultury. Od czerwcowej premiery, klasyczny, skórzany model Supercourt zyskał miano absolutnego must have. To wszystko za sprawą zbieranych przez lata doświadczeń marki w tworzeniu butów na boiska. Z czasem ich użytkownicy nadali im zupełnie nową funkcję, na zawsze zmieniając je w lifestylowe sneakersy. “Projektujemy buty, które ikoną stają się dzięki ludziom”.

W najnowszej kampanii Supercourt podążamy tą samą drogą, pokazując codzienne doświadczenia grupy znajomych spędzających czas w miejskim otoczeniu. Śledzimy ich podróż, w której zaprojektowane z dbałością o szczegóły buty, uchwycone zostały w beztroskich i autentycznych sytuacjach. Supercourt stają się wizualnym pamiętnikiem tej podróży.

Za produkcję sesji zdjęciowej i materiałów video odpowiada dom produkcyjny Papaya Films. Materiały kampanijne już niebawem będzie można zobaczyć między innymi na outdoorowych nośnikach oraz w kinach w całej Polsce, na witrynach i we wnętrzach sklepów Sizeer, a także materiałach reklamowych na kilku rynkach Europy Środkowo Wschodniej. Jednocześnie, idąc za globalnym trendem, marka ogłosiła nową współpracę z młodym i świetnie zapowiadającym się gamerem Yoshihito Mayoshe (w tym roku adidas globalnie podpisał kontrakt z Ninją – najbardziej znaną na świecie gwiazdą Fortnite).

Model Supercourt dostępny jest za pośrednictwem strony internetowej www.adidas.pl/supercourt oraz sklepach Sizeer. Kampania Supercourt będzie trwała do końca listopada 2019.

Comments

comments

104
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...