Maffashion w „Planecie Singli 2”

Redaktor Publicrelations - 11.10.2018
52

Blogerka zagra u boku Stuhra

Julia „Maffashion” Kuczyńska jest jedną z najpopularniejszych blogerek w naszym kraju. Jej konto na Instagramie ma ponad milion fanów, brała udział w międzynarodowych kampaniach znanych marek – a teraz zagra w filmie!

Zobaczymy ją w „Planecie Singli 2”, gdzie zagrała u boku Macieja Stuhra i Agnieszki Więdłochy, znanych z pierwszej części filmu. Premiera odbędzie się 9 listopada.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Spełniłam jedno z moich najskrytszych marzeń. Nigdy głośno, publicznie o tym nie mówiłam, ale wielu moich znajomych wie, ze od dawna chciałam spróbować swoich sił na wielkim ekranie! Stało się! Już 9. listopada będziecie mogli mnie wypatrzyć w @planetasingli 2. Moja rola nie jest duża, to tylko epizod, mimo to bohaterka, która gram pelni dość ważna funkcje w filmie. Jestem podekscytowana, lekko zestresowana i szczęśliwa! Co ciekawe, pierwszy klaps z moim udziałem miał miejsce w marcu! Pamiętacie mój powrót z Majorki, gdzie pracowałam nad kampania dla jednej z polskich marek odzieżowych? Godzinę po wylądowaniu w Polsce byłam już na planie. A teraz w końcu mogę Wam o wszystkim powiedzieć ❤️! Oficjalny trailer filmu od kilku dni hula w kinach. Nie chce zdradzać więcej szczegółów. Wiedzcie, ze dla mnie ta propozycja była ogromnym wyróżnienie, a sama praca na planie wyzwaniem, możliwością sprawdzenia siebie w nowej dziedzinie 🙌🏼💪🏼 Do zobaczenia w kinach! #planetasingli2 PS Banał ale: MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ!

Post udostępniony przez Julia Kuczynska (@maffashion_official)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#planetasingli2 #agnieszkawiedlocha #naplanie

Post udostępniony przez Maciej Stuhr (@maciej_stuhr)

Za: natemat.pl

Comments

comments

52
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...