„Mądra Babcia” tworzy w sieci, pierwszą interaktywną telewizję Silver TV

Informacja Prasowa - 21.04.2021
228

"Mądra Babcia" tworzy w sieci, pierwszą interaktywną telewizję Silver TV

NAJWIĘKSZA SILVER INFLUENCERKA – MĄDRA BABCIA TWORZY W SIECI PIERWSZA INTERAKTYWNĄ TELEWIZJĘ SILVER TV!

Beata Borucka, znana, jako Mądra Babcia tworzy w internecie telewizję SILVER TV z własnym studiem i ramówką programową! SILVER TV emituje swoje programy od 17 października 2020. Liderka nadaje tylko  swoje programy autorskie, ma własne studio i prowadzi program śniadaniowy na  żywo, a co najciekawsze zaprasza swoje babcie do występowania i wspólnego tworzenia programów!

„Nasza SILVERTV to nie tylko ciekawe treści, ale przede wszystkim miejsce dla społeczności. Mamy babcie pogodynki, jest blok babcioreklama o babciowym rękodziele przygotowywany przez uczestniczki, a także gościmy w studio ciekawe postaci babć i prezentujemy ich hobby, a w grupie Mądre Babcie mamy babciobutik, gdzie można wystawiać swoje prace” – mówi twórczyni SILVER TV

Mądra Babcia ma misję aktywizacji, nobilitacji i edukacji polskich babć, czyli kobiet 50Plus i realizuje ją z rozmachem.  Społeczność zgromadzona wokół Mądrej Babci w mediach społecznościowych to dzisiaj już ponad 200 tysięcy kobiet. Za swoją działalność w mediach społecznościowych Beata Borucka, jako jedyna Polka, znalazła się wśród 20 kobiet na świecie, mających pozytywny wpływ społeczny, wyróżnionych przez Facebook. Jest obecnie największą silver influencerką w sieci i osiągnęła ogromny autorytet społeczny. Jest też autorką jedynej książki o babciach i dla babć „Mądra Babcia”, o budowaniu relacji międzypokoleniowych w rodzinie.

„Obecnie w mediach nie ma żadnego stałego programu skierowanego do grupy 50Plus, a co za tym idzie dla reklamodawców, mających ofertę dla tych osób. Połączenie tej grupy społecznej i reklamodawców jest w dzisiejszych czasach skazane na sukces, co widzimy w dynamicznym rozwoju zasięgów programów SILVERTV. Miesięcznie nasze filmy osiągają  ponad 2 milionowe zasięgi organiczne, a reklamodawcom niejednokrotnie po emisji brakuje produktów i to dopiero początek. SILVERTV to coś więcej niż telewizja. – mówi ze śmiechem Mądra Babcia.

Inicjatywa jest bardzo dobrze przyjmowana przez odbiorców. Programy SILVER TV emitowane na Facebooku w postaci postów budzą tysięczne reakcje dochodzące nawet do 30% względem zasięgu.

„Nasza SILVER TV prowadzona przez Beatę Borucką to najwspanialsza Internetowa telewizja. To jedyna taka telewizja która daje wiele dobrego , pomaga seniorom w każdej sytuacji . Żadna telewizja nie zajęła się nami seniorkami tak jak SILVER TV i jej założycielka Beata Borucka. Gdyby nie SILVERTV to siedziałabym dalej w fotelu, a dzięki niej ćwiczę, tańczę ,dowiaduję się wielu ciekawostek ,wiem jaki krem jest dla mnie dobry i jak dbać o siebie w dobie epidemii” – mówi moderatorka grupy Mądre Babcie, Barbara Okoń.

„Dotychczas programy SILVERTV są emitowane na fanpage’u Mądra Babcia, gdzie jest zgromadzona społeczność, ale już rośnie w siłę fanpage SILVER TV oraz dynamicznie rozwijamy kanał na YouTube i pracujemy nad aplikacją mobilną oraz aplikacją na telewizory z systemem Android TV” – dodaje z dumą liderka projektu Beata Borucka.

Comments

comments

228
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...