Made in PR silniejsze w ubezpieczeniach

Informacja Prasowa - 21.01.2019
38

Made in PR silniejsze w ubezpieczeniach

Made in PR silniejsze w ubezpieczeniach

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń nawiązało współpracę z agencją Made in PR, która będzie świadczyła wsparcie w działaniach PR.  Od listopada 2018 r. agencja doradza oraz wspiera w implementacji strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej,  komunikacji korporacyjnej oraz w budowaniu wielopłaszczyznowej strategii działań w social media.

Siłą oferty przedstawionej przez Made in PR była koncepcja kreatywna. Zaproponowana przez nich platforma komunikacji wpisała się w nasze założenia i oczekiwania – mówi Adrian Konstantynowicz, dyrektor Biura Marketingu i PR w Gothaer. – Jestem przekonany, że zaprezentowane przez Made in PR podejście przełoży się na skuteczne wsparcie celów biznesowych i strategii naszej firmy.

Cieszymy się, że nasza oferta i pomysły spotkały się z tak dobrym przyjęciem – mówi Monika Domańska, Managing Partner w Made in PR. – Jesteśmy pewni, że nieszablonowe podejście w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem konsultantów w sektorze finansowym, pozwoli nam skutecznie zrealizować stawiane przed nami zadania.

Agencja została wybrana w drodze przetargu. Za realizację działań dla Gothaer odpowiada zespół doradców pod kierownictwem Eweliny Wojtysiak-Sowy, która w listopadzie dołączyła do Made in PR.

Comments

comments

38
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...