Maciej Zień Ambasadorem nowej kolekcji zapachów od Avon!

Informacja Prasowa - 01.12.2020
281

Maciej Zień Ambasadorem nowej kolekcji zapachów od Avon!

Maciej Zień Ambasadorem nowej kolekcji zapachów od Avon!

1 grudnia br. ruszyła kampania promująca najnowszą kolekcję zapachów Little Black Dress od Avon pod nazwą „Sztuka noszenia perfum”, która pokazuje, że klasyczna elegancja nigdy nie wychodzi
z mody, a niepowtarzalny zapach jest idealnym uzupełnieniem każdej kobiecej kreacji. Twarzą kampanii został projektant mody Maciej Zień.

To pierwsza kampania Avon z udziałem Maciej Zienia. W ramach współpracy projektant pojawi się na okładce i wewnątrz katalogu Avon, gdzie zaprezentuje propozycje eleganckich sylwestrowo-karnawałowych kreacji, które idealnie łączą się z nowymi zapachami z serii Little Black Dress, utrzymanymi w duchu przyjęć w stylu glamour. Projektant będzie Ambasadorem kolekcji perfum  w nowej odsłonie, w skład której wejdą zapachy w trzech zaskakujących wariantach: dobrze znanym Black Edition, a także nowych – Gold i Red Edition. Zapachy zamknięto w minimalistycznych
i eleganckich flakonach.

Maciej Zień to wyjątkowa postać w świecie mody. Jego kreacje od lat przełamują schematy, wyznaczając trendy w świecie kobiecego designu. Maciej jest znany z tego, że w swoim wzornictwie zawsze stawia na autentyczność i indywidualny styl, dlatego cieszymy się, że mamy z nim okazję współpracować – zwłaszcza przy okazji kampanii Little Black Dress. Zapachy z tej kolekcji to kwintesencja indywidualizmu i elegancji, a ze wsparciem Macieja pragniemy inspirować kobiety do codziennego zaskakiwania swoim stylem – dodaje Anna Werstler, Dyrektor Marketingu CE Avon.

Najnowszy katalog Avon 16/2020 z Maciejem Zieniem na okładce pojawi się na rynku 1 grudnia 2020 roku. Sesja z projektantem promująca nowe zapachy od Avon to wstęp do świątecznej oferty marki
i kampanii „Sztuka noszenia perfum”, przekonującej, że klasyczna elegancja ma wielką moc i nigdy nie wychodzi z mody. W ramach działań promocyjnych dla konsumentów zostanie zorganizowany również konkurs, gdzie autorów najlepszych kreacji inspirowanych jednym z zapachów Little Black Dress czeka możliwość wykonania sukni zaprojektowanej przez Macieja Zienia. Kampania obejmuje dodatkowo działania PR i szereg aktywności w mediach społecznościowych.

Za koncepcję kreatywną kampanii oraz aktywacje w social media odpowiada marka Avon, natomiast za działania PR agencja Garden of Words.

Comments

comments

281
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...