Maciej Samcik kończy współpracę z „Gazetą Wyborczą”. Pracował dla niej ponad 20 lat

Redakcja PR - 08.01.2018
64

Maciej Samcik kończy współpracę z "Gazetą Wyborczą". Pracował dla niej ponad 20 lat

Dziennikarz ekonomiczny i bloger zakończy współpracę z „Gazetą Wyborczą” w kwietniu bieżącego roku. Do rozwiązania umowy doszło za porozumieniem stron.

Maciej Samcik postanowił bardziej zaangażować się w prowadzenie swojego bloga na temat finansów osobistych „Subiektywnie o finansach„. Nie wyklucza jednak współpracy z Gazetą Wyborczą w przyszłości. Dziennikarz na swoim profilu na Facebooku napisał:

Od 1 kwietnia 2018 r. nie będziecie mnie już czytali na łamach „Wyborczej„, ale nie zamierzam przestać naprawiać Waszych finansów osobistych i rozwiązywać problemów w relacjach z instytucjami finansowymi. W dalszym ciągu będę rozwijał własną platformę „Subiektywnie o finansach”.
To marka, którą po raz pierwszy zobaczyliście w sieci w 2009 r. I dziś jedno z popularnych w polskim internecie miejsc z informacjami o finansach osobistych (6,2 mln odsłon w 2017 r.). Zostaję też Facebooku (42.000 obserwujących), Twitterze (11.000), YouTube (3000 subskrypcji) i innych platformach społecznościowych. Mam nadzieję, że będę miał trochę więcej czasu, by odpowiadać na Wasze pytania.
Do przeczytania, zobaczenia i napisania

Maciej Samcik pracę w Gazecie Wyborczej Rozpoczął w 1997.

Comments

comments

64
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...