Maciej Nowak dyrektorem ds. biznesu i e-commerce w segmencie Internet Agory

Redakcja PR - 07.07.2017
137

Maciej Nowak dyrektorem ds. biznesu i e-commerce w segmencie Internet Agory

7 lipca br. do zespołu segmentu Internet dołączył Maciej Nowak, który objął nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. biznesu e-commerce. Na jego dotychczasowe stanowisko dyrektora biznesu internetowego czasopism Agory awansowała Wioleta Deptuła.

05.03.2014 , Warszawa , Pracownicy Agora SA , na zdjeciu Maciej Nowak . Fot. Michal Mutor

na zdjęciu Maciej Nowak. Fot. Michal Mutor

Kluczowym zadaniem Macieja Nowaka na nowym stanowisku będzie zwiększenie przychodów z obszaru e-commerce poprzez rozwój biznesu, zwiększenie skali działania, pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych oraz aktywną współpracę z redakcjami.

Maciej Nowak jest związany z Agorą od 1993 roku. Od 2012 roku współtworzył cyfrowy dział  wydawniczy „Gazety Wyborczej”, pełniąc funkcję kierownika, a następnie dyrektora działu. Odpowiadał za wdrożenie i rozwój paywalla  serwisu Wyborcza.pl. W 2014 roku objął stanowisko dyrektora cyfryzacji serwisów internetowych „Metra” i czasopism Agory. Z dużym sukcesem rozwinął content-to-commerce jako model biznesowy w serwisie Avanti24.

Stanowisko dyrektora biznesu internetowego czasopism Agory, pełnione do tej pory przez Macieja Nowaka, w sierpniu br. obejmie Wioleta Deptuła, dotychczasowa kierownik serwisów lifestyle’owych w pionie Czasopisma Agory. Wioleta Deptuła rozpoczęła pracę w Agorze w 2012 roku jako koordynator projektów w cyfrowym dziale wydawniczym „Gazety Wyborczej”. W 2013 roku przeszła do pionu Czasopisma Agory i została digital publishing managerem – odpowiadała za rozwój aplikacji czasopism.  W 2015 roku została kierownikiem serwisów lifestyle’owych w pionie Czasopisma Agory odpowiadając, m.in. za Avanti24 i Logo24. Wioleta Deptuła jest absolwentką politologii na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Comments

comments

137
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...