Maciej Małek Podcast Managerem w grupie LTTM

Informacja Prasowa - 25.11.2019
72

Maciej Małek Podcast Managerem w grupie LTTM

Maciej Małek dołączył do zespołu LTTM (LifeTube, Talent Media i HubYT). Jako Podcast Manager będzie odpowiedzialny za rozwój oferty dla reklamodawców, pozyskiwanie nowych podcasterów do sieci oraz wsparcie już zrzeszonych twórców.

Polska jest oceniana jako rynek, gdzie branża podcastów jest we wczesnym stadium rozwoju, ale ma ogromny potencjał. W dobrych warunkach w ciągu najbliższych lat możemy być świadkami bardzo dynamicznego wzrostu. Jednym z czynników hamujących ten rozwój jest jednak umiarkowane zainteresowanie reklamodawców. Dlatego praca wkładana w jego budowanie jest niezbędnym środkiem do celu. Za rozwój oferty dla podcasterów i reklamodawców w LTTM od teraz odpowiedzialny będzie Maciej Małek. Jako Podcast Manager będzie pozyskiwał nowych podcasterów do sieci, wspierał w rozwoju zrzeszonych twórców oraz pomagał markom wejść w świat podcastów i realizować tam skuteczne kampanie marketingowe.

 

W LTTM chcemy zbudować łącznik między twórcami podcastów a markami. Twórcom dać możliwość rozwoju, eksperymentowania, wzbogacenia zaplecza technicznego i merytorycznego, a także szansę na profesjonalizację swojej działalności i stworzenia z podcastów biznesu. Markom z kolei umożliwić dostęp do aktywnej, zaangażowanej i często umiarkowanie spenetrowanej reklamowo publiczności. W medium, które oddziałuje na emocje i wyobraźnie odbiorcy w niespotykanie intensywny sposób – tłumaczy Maciej Małek, Podcasts Manager w LTTM.

 

Maciej Małek na rynku reklamy pracuje od 2009 roku. Współpracował m.in. z Blomedia, NextWeb Media, Wirtualną Polską i FWW Communication. Odpowiadał za budowanie i wdrażanie strategii marketingowych, komunikację i promocję takich marek, jak: Lenovo, HTC, LG, Canon Polska, Rockwool. W 2018 roku stworzył PodcastBlog – serwis śledzący rozwój rynku podcastów w Polsce i na świecie, gdzie analizuje najważniejsze trendy i wyławia najciekawszych twórców. Prowadzi również powiązany z blogiem podcast: “Interpretacje Dowolne”.

 

 

 

Comments

comments

72
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...