Maciej Kucharczyk dołączy do redakcji Gazeta.pl

Informacja Prasowa - 16.08.2018
70

Maciej Kucharczyk dołączy do redakcji Gazeta.pl

Od poniedziałku, 20 sierpnia br. zespół portalu Gazeta.pl wzmocni Maciej Kucharczyk, dziennikarz specjalizujący się w sprawach wojskowych i międzynarodowych, dotychczas współpracujący z TVN24. 

Gazeta.pl

 

Maciej Kucharczyk dołączy do redakcji serwisu Wiadomosci.Gazeta.pl. Będzie pisał m.in. eksperckie artykuły poświęcone tematom wojskowym i sprawom międzynarodowym.

Maciej Kucharczyk od początku swojej kariery zawodowej był związany ze stacją TVN24. Pracował w Sekcji Dokumentacji i Analiz, a następnie był redaktorem i dziennikarzem w portalu TVN24.pl. Napisał wiele autorskich tekstów, w tym liczne do Magazynu TVN24. Jest autorem analiz dla Ośrodka Analiz Strategicznych i współpracownikiem magazynu „Forum”. Ukończył stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim.

Serwis Wiadomosci.Gazeta.pl publikuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata, a także felietony i analizy dziennikarskie. Według badania Gemius/PBI w lipcu br. serwis odwiedziło 4,47 mln użytkowników (RU), którzy wykonali w nim 55,09 mln odsłon.

Comments

comments

70
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...