Maciej Godlewski dyrektorem zarządzającym agencji Arena Media

Informacja Prasowa - 02.02.2021
46

Maciej Godlewski dyrektorem zarządzającym agencji Arena Media

Z K2 Precise (Grupa K2) do Havas Media Group – Maciej Godlewski dyrektorem zarządzającym agencji Arena Media

 Havas Media Group rozwija kompetencje digitalowe i przyciąga kolejnych uznanych ekspertów. Od marca stanowisko Dyrektora Zarządzającego Arena Media obejmie Maciej Godlewski.

Zatrudnienie Macieja Godlewskiego to kolejny krok w procesie wzmacniania kompetencji i struktury digital Havas Media Group. W styczniu do agencji dołączył także Łukasz Wiśniewski, który objął stanowisko szefa działu Data Business Intelligence. Od nowego roku do życia została powołana jednostka Havas E-Commerce, na czele której stanął Jacek Celiński, odpowiedzialny za rozwój kompleksowej oferty z zakresu e-commerce marketingu. W 2020 r. do Havas Media Group dołączył Marcin Kordowski, ekspert w wieloletnim doświadczeniem w obszarze content i search marketingu.

W 2021 naszym priorytetem jest dalsza digitalizacja grupy i dynamiczny rozwój agencji Arena Media – mówi CEO HMG Małgorzata Węgierek. – Chcemy, żeby Arena stała się nowoczesną spółką i marką, która jest utożsamiana jako partner i doradca klienta w zakresie zintegrowanej i efektywnej komunikacji. Arena ma duży potencjał wynikający z historii, aktualnego portfolia klientów, a przede wszystkim zespołu i my chcemy ten potencjał wykorzystać w 100%, szczególnie w obszarach usług digitalowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na zatrudnienie Maćka Godlewskiego jako dyrektora zarządzającego Areny, co jest strategiczną i bardzo ważną decyzją rozwojową dla naszego biznesu.

Maciej Godlewski spędził blisko 7 lat w grupie K2, gdzie ostatnio pełnił funkcję Chief Growth Officera agencji K2 Precise. Zarządzał wszystkim kluczowymi działami rozwojowymi firmy – od działu strategii digital, przez trading, marketing aż po nowy biznes. Podlegały mu również media nie-digitalowe i dział TV/multiscreen, a jedną z jego głównych ról była integracja komunikacji online oraz offline.

Wcześniej pełnił dodatkowo rolę szefa działu client service agencji K2 Media pracując dla takich klientów jak Nutricia, Pracuj.pl czy Carrefour. Przed dołączeniem do grupy K2 Internet w 2014 roku przez 10 lat zarządzał zespołami obsługującymi największych wówczas klientów Starcomu i liderów swoich kategorii – T-Mobile/Heyah oraz USP Zdrowie.

–  Mało jest specjalistów pokroju Maćka na rynku, którzy wywodzą się ze starej jakościowej szkoły planowania i zakupu mediów oraz posiadają zaawansowaną, praktyczną wiedzę digital czy potrafią efektywnie łączyć działania offline z aktywnością w internecie. Tym bardziej cieszymy się z dołączenia Maćka, które traktujemy jako ważny etap rozwoju oferty dla naszych klientów – dodaje Małgorzata Węgierek.

Jednym z priorytetów rozwoju Arena Media i celów nowego szefa agencji mediowej jest dostarczanie klientom efektywnych rozwiązań komunikacyjnych opartych na data driven marketingu i na wiedzy z obszaru e-commerce. To obszar, w którym agencja będzie się rozwijać i planuje kolejne inwestycje.

Comments

comments

46
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...