Luty pod znakiem nowości w ramówce Radia Nowy Świat

Informacja Prasowa - 08.02.2021
243

Luty pod znakiem nowości w ramówce Radia Nowy Świat

Luty pod znakiem nowości w ramówce Radia Nowy Świat

 Wyjątkowa, całkowicie nowatorska lista przebojów, cykliczny felieton prof. Jerzego Bralczyka, nowa audycja Michała Nogasia  oraz serial dla i o Patronach – to tylko niektóre z propozycji, które zagoszczą na antenie Radia Nowy Świat.

Główna zmiana w ramówce RNŚ nastąpi w najbliższy wtorek – 9 lutego. Na antenie pojawi się  zapowiedziana na początku stycznia audycja: Szczyt wszystkiego, czyli każda lista świata. – Jeśli chcecie poznać przeboje np. z Izraela, Japonii , Nigerii, Argentyny czy Kuwejtu, koniecznie nasłuchujcie! – zachęca Magda Jethon w porannej audycji Wojciecha Manna. – To z pewnością nie będzie klasyczna lista hitów. Chcemy stworzyć absolutnie nowatorską, kilkuetapową audycję będącą rankingiem list przebojów z całego świata. Poprowadzą ją nasze Młode Talenty: Mateusz Andruszkiewicz i Marcin Mann, a wydawcą jest Maciek Jankowski – dodaje.

Na swoje ulubione utwory, co tydzień prezentowane słuchaczom, będą mogli głosować tylko Patroni radia. Pierwsze wydanie listy już w najbliższy wtorek (9 lutego) o godzinie 22:00. Prowadzący zaprezentują wybrane przeboje aż z dwunastu krajów.

To nie koniec muzycznych nowości na antenie Radia Nowy Świat. 17 lutego ze swoją autorską audycją muzyczną wystartuje Michał Nogaś. – To będzie muzyka, której sam słucham podczas czytania, stąd tytuł Muzyka do czytania. Będzie różnorodna, ale nie nachalna. Mam nadzieję, że się słuchaczom spodoba – mówi Michał Nogaś.

Radio Nowy Świat z założenia jest interaktywną stacją, stąd pomysł na włączenie Patronów w antenę. Rusza zupełnie nowy projekt pod tytułem „Między nami Patronami”. To zupełnie nowa forma radiowego serialu, do którego tytuł zaproponowali sami Patroni. Swoich sił przed mikrofonem będzie mógł spróbować każdy z nich. – Opowiadać można absolutnie o wszystkim, tu liczy się fajna historia, charyzma i osobowość. Wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na Facebooku radia – zachęca Magda Jethon. Nad projektem czuwać będzie Ada Bąkowska, która wybierze najciekawsze propozycje. To nie jedyne działania z Patronami. Od piątku na antenie usłyszeć można pierwsze w historii spoty promocyjne nagrane właśnie przez Patronów z ich własnej inicjatywy. Radio otrzymało ich tak wiele, że prezentowane będą przez cały tydzień.

I ostatnia z ogłaszanych, ale szczególnie ważna informacja. Na antenie Radia Nowy Świat cyklicznie będzie pojawiał się prof. Jerzy Bralczyk. Pięknej polszczyzny w jego wydaniu będzie można posłuchać w każdy piątek w ostatniej godzinie Porannej Manny, między 9.00 a 10.00.

Comments

comments

243
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...