Łukasz Żurek w redakcji serwisu Sport Interia

Informacja Prasowa - 07.11.2019
147

Łukasz Żurek w redakcji serwisu Sport Interia

Łukasz Żurek wzmocnieniem redakcji serwisu Sport Interia

W listopadzie do zespołu redakcyjnego serwisu sportowego portalu Interia dołączy Łukasz Żurek.

Łukasz Żurek z dziennikarstwem sportowym związany jest od 2004 roku. Swoją karierę zaczynał w „Życiu”, gdzie trafił za sprawą legendarnego redaktora Romana Hurkowskiego. Od 2006 do 2019 r. pisał dla katowickiego „Sportu”. Swoje materiały publikował także w „Przeglądzie Sportowym”, „Piłce nożnej”, w portalu Onet, magazynie „Champion” oraz serwisie Futbolnet.pl, którego redakcją kierował w latach: 2010-2012.

Pozyskanie tak doświadczonego dziennikarza, jakim jest Łukasz Żurek, wpisuje się w naszą politykę stawiania na własne, autorskie treści – powiedział Michał Białoński, kierownik Serwisu Sport Interii. – Nowe nazwisko w redakcji to kontynuacja zmian, jakie zachodzą w redakcji od końca ubiegłego roku – dodaje Białoński.

W 2019 roku do redakcji serwisu sportowego dołączyli także Sergio Levinsky, Grzegorz Gac i Olgierd Kwiatkowski oraz reporter TV Zbigniew Czyż. Powiększona redakcja będzie odpowiedzialna za tworzenie wysokiej jakości treści, jak i wzmocnienie sekcji video serwisu sportowego. Od listopada 2018 roku są w Sport Interia pojawiają się także materiały video od ELEVEN SPORTS.

Comments

comments

147
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...