Łukasz Okoński przechodzi z Play do Future Mind

Informacja Prasowa - 22.04.2021
142

Łukasz Okoński przechodzi z Play do Future Mind

Łukasz Okoński przechodzi z Play do Future Mind

Łukasz Okoński, dotychczasowy Product Designer w Play, odpowiedzialny za aplikację Play24, dołącza do firmy doradczo-technologicznej Future Mind. Obejmuje stanowisko Product Design Lead i będzie zarządzał zespołem projektantów.

Łukasz Okoński ma ponad 6-letnie doświadczenie jako Product Designer. Przez ostatnie 4 lata pracował w Play, gdzie odpowiadał za rozwój i design aplikacji Play24, którą dotychczas pobrało ponad 5 milionów abonentów tego operatora. Wcześniej Łukasz zdobywał doświadczenie w Madrycie, projektując aplikacje i serwisy transakcyjne hiszpańskich banków.

W Future Mind Łukasz obejmuje funkcję Product Design Lead. Będzie zarządzał zespołem projektantów, a także odpowiadał za jego rozwój – w tym doskonalenie procesu projektowego i wspieranie rozwoju umiejętności innych designerów. Łukasz będzie też osobiście zaangażowany w projektowanie kompleksowych Design Systems wykorzystywanych w produktach cyfrowych i projektowanie samych aplikacji, a także będzie doradzał klientom w procesie transformacji cyfrowej.

Cieszymy się, że Łukasz dołącza do Future Mind. To nie tylko designer, który projektuje uniwersalne rozwiązania służące milionom użytkowników, ale też mentor, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w projektowaniu aplikacji mobilnych. Jego obecność na pokładzie z pewnością będzie pozytywnym impulsem dla zespołu designerów i pozwoli nam oferować usługi na jeszcze wyższym poziomie – mówi Tomasz Woźniak, CEO Future Mind.

Future Mind ma doświadczenie w tworzeniu aplikacji na wysokim poziomie, czego dowodem są branżowe nagrody, ale przede wszystkim zadowolenie samych użytkowników aplikacji takich jak żappka. Cieszę się, że dołączam do tego zespołu. Produkty cyfrowe weszły w nasze życie tak głęboko, że doświadczamy ich każdego dnia. Wierzę, że dbając o ich jakość, będziemy mogli zmieniać ten cyfrowy świat na lepszy i bardziej empatyczny, a Future Mind to idealne miejsce, by ten cel realizować – mówi Łukasz Okoński.

Future Mind to polska firma doradczo-technologiczna specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technologicznych klientom z całego świata. Future Mind od roku 2008 tworzy przede wszystkim wysokiej jakości aplikacje mobilne, rozwiązania IoT, serwisy WWW oraz złożone rozwiązania server-side. Świadczy także usługi z zakresu projektowania produktów oraz Digital Transformation.

Future Mind realizowało projekty dla blisko 150 marek, w tym Generali, Virgin Mobile, LPP S.A., Hebe, czy Żabka, dla której rozwija żappkę – jedną z najpopularniejszych aplikacji mobilnych w Polsce, pobraną już ponad 3,5 mln razy. Firma realizowała też projekty dla topowych polskich startupów, m.in. Packhelp, Brainly i User.com.

Comments

comments

142
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...