Łukasz Gawęcki awansuje w Multikino Media

Informacja Prasowa - 08.07.2021
257

Łukasz Gawęcki awansuje w Multikino Media

Łukasz Gawęcki awansuje w Multikino Media

Łukasz Gawęcki awansował na stanowisko Senior sales & partnership managera w Multikino Media.

Na nowo objętym stanowisku Łukasz Gawęcki jako Senior sales & partnership manager odpowiada za dalszy rozwój sprzedaży ofert reklamowych z portfolio Multikino Media, rozbudowywanie bazy klientów oraz dbanie o relacje z reklamodawcami.

Ponadto do zadań Łukasza należeć będzie budowanie długoterminowych i szerokich partnerstw z kluczowymi klientami Multikino Media, m.in. z takimi firmami jak:  Kompania Piwowarska, Groupon, Payback, Colian, Wedel czy spółki skarbu państwa

Cieszę się, że przez lata zdobywane doświadczenie Łukasz będzie mógł wykorzystać teraz jako senior sales & partnership manager. Za nami trudny rok, cieszy jedocześnie fakt, ze miesiąc temu kina wznowiły działalność i wiem, że wiedza oraz zaangażowanie Łukasza pomoże nam odbudować biznes i ponownie odnosić sukcesy na rynku reklamy kinowej. – dodaje Joanna Oczkowska, p.o. Dyrektor Zarządzającej Multikino Media.

Z marką Multikino Łukasz Gawęcki związany jest od 2011 roku. Zaczynał w Multikino S.A. jako szef barów Multikina Złote Tarasy w Warszawie. W 2014 r. objął stanowisko event managera w spółce Multikino Media. W 2015 r. przeszedł do Biura Reklamy Multikino Media, gdzie najpierw pracował jako sales manager, a od 2019 roku jako senior sales manager.

Comments

comments

257
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...