Łukasz Berski – Head of Digital Production w Bluecloud Interactive

Informacja Prasowa - 18.02.2020
224

Łukasz Berski - Head of Digital Production w Bluecloud Interactive

Nowy rok przyniósł zmianę w zespole UX/UI Bluecloud Interactive. Łukasz Berski objął stanowisko Head of Digital Production. Będzie odpowiedzialny za produkcję interaktywną, budowanie pozytywnych relacji z Klientami oraz zarządzanie pracą specjalistów UX/UI, zespołem webmasterów i programistów. 

 

Łukasz „Beret” Berski jest projektantem. Od ponad 10 lat związany z branżą mediową i reklamową. Pracował dla firm takich jak: Idea Money, Presspublica (dziennik „Rzeczpospolita”, Gazeta Giełdy „Parkiet”, „Życie Warszawy”, magazyn „Sukces”, „Przekrój”, „Bloomberg Businessweek Polska”), XTB, pracuj.pl, Carat (grupa Dentsu Aegis Network), KBC Securities, Tarkett. Ekspert w dziedzinie zdrowego rozsądku, interesuje się kreowaniem szeroko pojętego biznesu. Prywatnie fan ciężkiego brzmienia, uzależniony od jedzenia, oglądania Telezakupów Mango i starego, dobrego kina akcji. W jego towarzystwie nie obraża się Stevena Seagala.

 

Jestem pewny, że współpraca z Łukaszem pozytywnie wpłynie na i tak już wysoki poziom kreatywności naszego teamu, a Łukasz wraz ze swoimi nowymi współpracownikami stworzą niezastąpiony zespół – podkreśla Łukasz Janowski, CEO Bluecloud Interactive.

 

Berski będzie zarządzał zespołem składającym się z 8 osób, który wchodzi w skład 20 osobowego działu kreacji i interaktywnej produkcji.

Comments

comments

224
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...