Lubisz whisky? Wymarzona praca czeka na Ciebie

Redakcja PR - 08.08.2017
92

Lubisz whisky? Wymarzona praca czeka na Ciebie

Jeden z producentów whisky poszukuję osobę na stanowisko ambasadora marki. Do obowiązków przyszłego pracownika należeć będzie podróżowanie po świecie na koszt firmy.

Grand’s, producent whisky ogłosił, że poszukuje osobę na stanowisko globalnego ambasadora. Aby objąć to stanowisko firma przygotowała 3 etapową rekrutację. Na sam początek aby dostać prace musisz mieć przynajmniej 25 lat i bardzo dobrze posługiwać się językiem angielskim. Jeżeli spełniasz te wymagania musisz przygotować drink z whisky i dwoma innymi składnikami, nagrać to lub zrobić zdjęcie i wrzucić na Facebooka z hasztagem #GrantsInterview.

Jeżeli twój pomysł na drinka okaże się trafiony zostaniesz zaproszony na kolejny etap. Tam 20 śmiałków zostanie zaproszonych do Szkocji na koszt firmy, by móc wykonać szereg zadań, które pomogą wyłonić 3 finalistów.

Ostatnim sprawdzianem dla ubiegających się o posadę będzie podróż w 3 miejsca w ciągu 10 dni. Tam kandydaci będą musieli reprezentować markę Grand’s. Wszystkie działania kandydatów zostaną sfilmowane. Pracę dostanie ta osoba, która najlepiej działa jako ambasador.

Comments

comments

92
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...