LoveBrands Group rozwija dział eventów

Jerzy Ciszewski - 14.11.2023
67

Wzmocnienie zespołu jest związane z dynamicznym rozwojem portfolio klientów agencji i nowymi projektami z zakresu event management

Agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej LoveBrands Group, powiększa zespół LoveBrands Events o dwie nowe osoby. Kamil Pasterkowski awansuje na stanowisko Event Managera, a Kinga Betleja dołącza do zespołu na stanowisku Junior Event Managera. Wzmocnienie zespołu jest związane z dynamicznym rozwojem portfolio klientów agencji i nowymi projektami z zakresu event management.

Kamil Pasterkowski ma wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń, m. in. w branży gastronomicznej oraz w zarządzaniu i administracji, czym zajmował się dotąd pełniąc funkcję Head of Board Office w LoveBrands Group. Organizował eventy między innymi dla takich marek jak ORLEN, Fundacja ORLEN, Kenwood, NBP, La Roche-Posay czy Vichy.

Kamil Pasterkowski - Event Manager w LoveBrands Events

Kamil Pasterkowski – Event Manager w LoveBrands Events

Kinga Betleja również od lat zajmuje się organizacją wydarzeń i zarządzaniem projektami. Jest architektką, a także doświadczoną scenografką. Tworzyła scenografie do licznych sesji okładkowych, videoklipów, reklam czy wydarzeń. Pracowała między innymi dla takich marek jak Perła, Digital HQ oraz artystów: Ten Typ Mes, Julia Wieniawa, Ofelia, czy Kuban. Współtworzyła dekoracje dla FEST Festival, a także scenografie dla etiud filmowych.

Kinga Betleja - Junior Event Manger w LoveBrands Events

Kinga Betleja – Junior Event Manger w LoveBrands Events

Rozwój zespołu ma ścisły związek ze wzrostem zapotrzebowania klientów na budowanie autentycznych doświadczeń z marką, w tym wyjście poza wydarzenia wirtualne dostrzega Monika Wincenciak-Ziemba – Brands Managing Director w LoveBrands Group.

Stęskniliśmy się za kontaktem osobistym. Ta potrzeba osobistego doświadczania, której przez jakiś czas byliśmy pozbawieni, wraca ze zdwojoną siłą. Oczywiście, wszelkie technologie oraz hybrydowość wydarzeń nie znikną, bo ich wykorzystanie otworzyło wiele możliwości, z których już nie zrezygnujemy. Ale oprócz niewątpliwych zalet, stawiają również przed branżą wyzwania, między innymi związane z doświadczaniem autentyczności na równym poziomie zarówno offline jak i online. I na tym aspekcie przede wszystkim skupiamy się pracując nad strategiami eventowymi dla naszych klientów. Stale też rozbudowujemy zespół, do którego dołączają osoby, które znakomicie rozumieją potrzeby zarówno naszych klientów, jak i ich odbiorców – mówi Monika Wincenciak-Ziemba – Brands Managing Director.

W skład LoveBrands Group wchodzą: LoveBrands Relations, LoveBrands Medical, LoveBrands Events i LoveBrands Digital. Dzięki współpracy projektowej pomiędzy działami, możliwa jest realizacja kompleksowych, wielopłaszczyznowych projektów eventowych.

Jako grupa zajmująca się zintegrowaną komunikacją marketingową, mocno skupiamy się właśnie na efektywnej integracji działań. Dotyczy to również event marketingu, co bardzo doceniają nasi klienci, których grono w tym roku znacznie się powiększyło. Największe zainteresowanie organizacją wydarzeń specjalnych obserwujemy w branży medycznej i beauty. Dzięki synergii pomiędzy działami LoveBrands Group, możliwa jest realizacja wydarzeń na najwyższym poziomie zarówno pod kątem merytorycznym, promocyjnym, jak również technologicznym. I na takich kompleksowych realizacjach najbardziej zależy nam i naszym klientom – mówi Prezes LoveBrands Group, Dorota Bieniek – Kaska.

Comments

comments

67
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...