LoveBrands dla STOMAlife

Redakcja PR - 04.10.2018
13

Rusza kolejna kampania Fundacji STOMAlife

Fundacja od kilku lat prowadzi działania na rzecz poprawy jakości życia osób z wyłonioną stomią. Tegoroczne hasło przewodnie to „Stomia. Symbol zwycięstwa”. Pomysłodawcą oraz realizatorem kampanii jest agencja LB Relations.

Fundacja STOMAlife od lat działa na rzecz budowania zrozumienia i wsparcia społecznego stomików oraz edukacji na temat stomii i problemów osób z nią żyjących.

„Przed nami kolejna odsłona kampanii. Jak pokazują nasze poprzednie badania, ponad 75% stomików w jakimś stopniu wycofuje się z życia społecznego z obawy przed reakcją otoczenia. Agencja LoveBrands Relations przygotowała pomysł kampanii, która ma wesprzeć Fundację w realizacji jej najważniejszego celu, czyli poprawy komfortu życia ze stomią. A oprócz aspektów czysto technicznych i systemowych, kluczową rolę w powrocie do normalności po operacji wyłonienia stomii jest aspekt psychologiczny, a przede wszystkim poczucie akceptacji. Dlatego, wraz z LoveBrands Relations będziemy bardzo dużo i głośno mówić o stomii” –  – mówi Magda Piegat, Wiceprezes Fundacji STOMAlife.

Comments

comments

13
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...