LOT i PA w międzynarodowej kampanii walentynkowej

Informacja Prasowa - 30.01.2019
216

LOT i PA w międzynarodowej kampanii walentynkowej

LOT i PA w międzynarodowej kampanii walentynkowej

 “Walentynki z LOT” – to hasło najnowszej kampanii dla podróżnych LOT-u, którzy mogli kupić bilety do Europy, Azji i Ameryki Północnej już od 179 zł.  Za koncepcję kreatywną przygotowaną na potrzeby aż 10 krajów odpowiada PA.

W ofercie LOT-u pojawiła się międzynarodowa promocja walentynkowa trwająca od 23 do 25 stycznia 2019 roku. Podróżni mogli kupić bilety lotnicze w atrakcyjnych cenach do Europy, Azji i Ameryki Północnej. Oferta skierowana była m.in. na rynek polski, brytyjski, włoski, francuski, węgierski, ukraiński, rosyjski niemiecki, hiszpański i japoński. O kolejnych promocjach LOT będzie informować za pośrednictwem oficjalnych kanałów komunikacji.

Za koncepcję kreatywną międzynarodowej kampanii odpowiada PA. Agencja przygotowała m.in. digitalowe materiały, do których zaliczają się KV, banery reklamowe, screeningi, mailingi. Projekty od PA można zobaczyć na takich rynkach jak: PL, GB, IT, FR, HU, UA, RU, DE, ES, JA. Kampania wspierana jest działaniami na www.lot.pl oraz w mediach społecznościowych LOT-u.

 

 

 

 

Comments

comments

216
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...