Łódzkie firmy pomagają, czyli „Internety mają serce”

Informacja Prasowa - 11.12.2019
65

Łódzkie firmy pomagają, czyli „Internety mają serce”

Agencje marketingu internetowego łączą siły, a raczej serca. I – jak co roku – organizują akcję pomocy osobom starszym, samotnym, najuboższym. Formuła wydarzenia będzie jednak nowa.

Nie samym Internetem żyją agencje marketingu cyfrowego. Pracownicy łódzkich firm oderwali się od komputerów i planują, jak wesprzeć osoby, które potrzebują pomocy. Już kupili ciepłą odzież, koce. Będą wydawać gorącą zupę.

Wszystko w ramach akcji „Internety mają serce” – wydarzenia organizowanego przez: Accenture, Bluerank, Cybercom, Echo Marketing, Exaco, Grupę TOYA, Hycom, Kamikaze.

Akcja organizowana jest co roku. Ale w tym prowadzona będzie w nowej, mobilnej formule – pomoc przekazywana będzie w kilku miejscach na terenie Łodzi.

Wydarzenie rozpocznie na ul. Piotrkowskiej. W środę, 18 grudnia, o godzinie 9.00 w Pasażu Schillera stanie oznakowany Food Truck. Przy nim spotkacie pracowników łódzkich firm, którzy pomogą nalewać gorącą zupę, przekażą potrzebującym ciepłą odzież i koce. „Łódzkie Internety” zapraszają osoby starsze, samotne… Bo oprócz pomocy rzeczowej, chcą wesprzeć także dobrym słowem, rozmową.

Po 13.00 Food Truck przemieści się do świetlicy – placówki schroniska im. Brata Alberta – przy al. Piłsudskiego 119, gdzie pozostanie do godz. 15.00. Potem, w godzinach 15.30-17.00, zaparkujemy przy Świetlicy Podwórkowej przy ul. Pomorskiej 54. Tu pracownicy agencji spotkają się z młodszymi mieszkańcami Łodzi, którym przekażą zdrową, wartościową żywność, ale też paczki ze słodyczami.

W akcji „Internety mają serce” pomoc uzyska około 400 łodzian. Co ważne, sztućce i naczynia, w których będzie wydawana zupa będą biodegradowalne.

 

Comments

comments

65
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...