Lody sorbetowe Foods by Ann w sieci POLOmarket

Informacja Prasowa - 29.05.2019
39

Lody sorbetowe Foods by Ann w sieci POLOmarket

Sorbety Foods by Ann pojawiły się w ofercie 280 sklepów sieci POLOmarket. Po zeszłorocznym debiucie, bezcukrowe lody producenta powróciły do polskiej sieci supermarketów i będą dostępne aż do wyczerpania zapasów.

Lody Foods by Ann wraz z sezonem letnim powróciły na rynek. W 280 supermarketach POLOmarket dostępne będą lody w trzech smakach – czarna porzeczka i burak, mango i marakuja oraz truskawka. Sorbety producenta zdrowej żywności słodzone są ksylitolem, nie posiadają w swoim składzie glutenu oraz laktozy, dzięki czemu są również bezpieczne dla osób z ich nietolerancją.

POLOmarket to polska sieć supermarketów założona w 1997 roku, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Bezcukrowe sorbety dotrą do prawie 9 mln klientów odwiedzających sieć miesięcznie. Sprzedaż lodów Foods by Ann potrwa od końca maja do wyczerpania zapasów.

Sugerowana cena detaliczna lodów to 2,99 zł. Podczas obowiązywania gazetki promocyjnej w dniach od 29 maja do 4 czerwca sorbety będą dostępne w promocji -25%.

Comments

comments

39
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...