Listopadowe „Wysokie Obcasy Extra” z dwoma okładkami do wyboru  

Informacja Prasowa - 20.10.2021
229

Listopadowe „Wysokie Obcasy Extra” z dwoma okładkami do wyboru  

Listopadowe „Wysokie Obcasy Extra” z dwoma okładkami do wyboru 

  Skąd czerpać siłę na zachowanie równowagi psychicznej, jak pokochać swój mózg, o co chodzi w psychoterapii, jakie są jej najważniejsze nurty oraz po czym poznać, że przynosi efekt? Głównym tematem najnowszego numeru „Wysokich Obcasów Extra” jest psychiczny dobrostan, któremu redakcja poświęciła wiele uwagi. Miesięcznik pojawi się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 21 października br. i dostępny będzie z dwoma okładkami do wyboru oraz prezentami – audiobookiem „Czuła Przewodniczka. Kobieca droga do siebie” Natalii de Barbaro i specjalnym magazynem „Wysokich Obcasów” – „Psychologia dla rodziców”.

  Listopadowy numer „Wysokich Obcasów Extra” jest szczególny – ma dwie wersje okładki do wyboru, ale bohaterką obu jest Małgorzata Foremniak. Aktorka opowiada redakcji o budowaniu filmowych i teatralnych ról, sposobach na radzenie sobie z własnymi emocjami i dźwignięciu się po stracie najbliższych osób. – Czasem po pracy na planie ledwo dochodzę do domu. Wtedy owijam się dwoma kocami i chowam w ciemności – wyznaje artystka w szczerej rozmowie z Agnieszką Urazińską.

Tematem najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest równowaga psychiczna. – Według Światowej Organizacji Zdrowia na depresję choruje aż 350 milionów ludzi, z czego w Polsce – 4 miliony. A prognozy mówią, że do 2030 roku będzie to najczęściej diagnozowana choroba świata. Brzmi to jak zapowiedź kolejnej pandemii, ale tym razem maski nas nie uchronią – wręcz przeciwnie, musimy je ściągnąć. Mówić o problemach głośno, żeby dostawać i dawać wsparcie – pisze we wstępniaku redaktor prowadząca numer Karolina Jaroszewicz. Z wydania czytelnicy dowiedzą się więcej na temat psychoterapii – redakcja poprosiła cztery psychoterapeutki pracujące różnymi metodami, aby opowiedziały, czego można się spodziewać po terapii i jak poznać, że przynosi efekt.

Z kolei Alex Kob, neurobiolog i autor książki „Równia wznosząca. Pokonaj depresję z pomocą neuronauki” tłumaczy na łamach magazynu, jak pokochać swój mózg. – Czasami wystarczy, że zdecydujesz, aby pójść na spacer lub pojeździć na rowerze. To nie rozwiąże problemów, ale zacznie się zmieniać chemia mózgu – stwierdza ekspert, podsuwając czytelnikom konkretne pomysły na to, jak poczuć się lepiej. O sposobach na równowagę psychiczną opowiada również pisarz, dziennikarz i felietonista Michał Cichy, który wyznał redaktor naczelnej „Wysokich Obcasów Extra” Aleksandrze Klich, jak udało mu się odbudować swoje życie od nowa po trwającym kilkanaście lat kryzysie.

Ponadto w numerze czytelnicy znaleźć będą mogli artykuły m.in. o tym, jak wzmacniać silną wolę i motywację do działania, w jaki sposób podkręcić swoje libido, jak odwrócić skutki grawitacji na twarzy i ciele za pomocą odpowiedniej pielęgnacji, a także jakiego typu nakrycia będą królować na ulicach podczas nadchodzącej zimy.

Listopadowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” pojawi się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 21 października września br. w cenie 9,99 zł. Wraz z numerem czytelnicy otrzymają prezenty (dostępne w limitowanej części nakładu) – bijącą rekordy popularności książkę Natalii de Barbaro „Czuła Przewodniczka. Kobieca droga do siebie” w formie audiobooka oraz specjalny magazyn „Wysokich Obcasów” – „Psychologię dla rodziców”. Miesięcznik można zamawiać także na stronie Prenumerata24.pl z bezpłatną dostawą na wskazany adres albo czytać w formie cyfrowej – na Publio.pl, bądź pobrać w aplikacji „Wysokie Obcasy Extra”.

Numer promowany jest w telewizji, radiu, prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki), internecie (Google.pl, Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl) oraz w social mediach na kanałach „Wysokich Obcasów”. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu „Wysokich Obcasów”.

Comments

comments

229
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...