Listopadowe „Wysokie Obcasy Extra” o tym, jak wzmacniać ciało, duszę i emocje 

Jerzy Ciszewski - 19.10.2022
300

Bohaterką okładki najnowszego wydania jest ikona kultury Jane Fonda

Listopadowe „Wysokie Obcasy Extra” o tym, jak wzmacniać ciało, duszę i emocje

Już w czwartek, 20 października br. ukażą się listopadowe „Wysokie Obcasy Extra”, których tematem przewodnim będzie wzmacnianie ciała, duszy i emocji. Bohaterką okładki najnowszego wydania jest ikona kultury Jane Fonda. Nowy numer miesięcznika będzie dostępny również z dodatkiem do wyboru – zdrową przekąską marki Helpa lub magazynem „Psychologia dla rodziców”. 

Gwiazdą okładki najnowszego numeru „Wysokich Obcasów Extra” jest Jane Fonda, aktorka, producentka, pisarka i aktywistka, która w wieku 80 lat wreszcie czuje, że żyje na własnych zasadach. Najnowsze wydanie magazynu zawiera także inspirujące portrety innych wyjątkowych kobiet – królowej Elżbiety II, aktorki Elle Fanning i ilustratorki Magdy Frej. Z redakcją rozmawiają m.in. aktorka Agnieszka Dygant, dziennikarka Magda Mołek i projektantka Gosia Baczyńska. 

Temat przewodni listopadowych „Wysokich Obcasów Extra” to wzmacnianie – ciała, duszy i emocji. O tym, co je osłabia, a co wzbogaca opowiadają w numerze aktorki Orina Krajewska i Zofia Wichłacz oraz prezenterka telewizyjna Małgorzata Rozenek-Majdan. Do skorzystania z siły wzmacniających kolorów namawia Andrzej Żylak, najczęściej fotografowany widz tygodnia mody w Mediolanie. 

Na łamach nowego wydania miesięcznika czytelniczki znajdą również rozmowę z psychoterapeutką Ewą Woydyłło-Osiatyńską o tym, jak ważne jest pozwolenie sobie na nieskrępowane wyrażanie uczuć oraz felietony m.in. Natalii de Barbaro, Grażyny Plebanek i Mariusza Szczygła. W numerze jak zawsze będzie można znaleźć też rekomendacje nowości książkowych, filmowych czy muzycznych oraz materiały dotyczące mody, designu, podróży oraz zdrowia i urody.

Listopadowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” pojawi się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 20 października br. w cenie 9,99 zł. Do części nakładu dołączone zostaną prezenty do wyboru – zdrowa przekąska marki Helpa lub magazyn „Psychologia dla rodziców”.

Prenumeratę miesięcznika z bezpłatną dostawą pod wskazany adres można zamawiać na stronie Prenumerata24.pl, zaś pojedyncze wydania m.in. na Kulturalnysklep.pl, a w formie cyfrowej – na Publio.pl. Artykuły z wydania są także dostępne dla prenumeratorów Wyborcza.pl (Pakiet Premium) – w serwisie Wysokieobcasy.pl i w aplikacji mobilnej Wyborcza.

Numer promowany jest w prasie, radiu oraz w internecie, m.in. w mediach społecznościowych na profilach „Wysokich Obcasów” (Facebook, Instagram, YouTube). Działania reklamowe przygotował i zaplanował zespół marketingu „Wysokich Obcasów”.  

„Wysokie Obcasy Extra” to ekskluzywny miesięcznik dla ambitnych, ciekawych świata i szukających inspiracji kobiet. Publikowane są w nim artykuły, wywiady, felietony, edytoriale modowe i urodowe. Magazyn dostępny jest także w formie cyfrowej – w aplikacji „Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl lub Wysokieobcasy.pl. Więcej informacji o „Wysokich Obcasach Extra” można znaleźć w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie, gdzie profil miesięcznika śledzi już ponad 31 tys. osób.

Comments

comments

300
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...