Liferay wybrał Cohn&Wolfe

Informacja Prasowa - 26.02.2019
158

Liferay wybrał Cohn&Wolfe

Liferay wybrał Cohn&Wolfe

Cohn&Wolfe rozbudowuje kompetencje technologiczne

 Do grona klientów agencji doradztwa komunikacyjnego Cohn&Wolfe dołączyła firma Liferay Inc. uznana przez instytut badawczy Gartnera za lidera wśród platform Digital Experience. Liferay tworzy oprogramowanie wspierające przedsiębiorstwa w kreowaniu doświadczeń cyfrowych poprzez rozwiązania internetowe i mobilne.

Współpraca rozpoczęła się w lutym. Do zadań agencji należy opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji ukierunkowanej na wzrost świadomości marki Liferay w środowisku biznesowym i technologicznym. Działania realizowane są w Polsce oraz na Węgrzech. Agencja została wybrana w drodze przetargu. Umowę podpisano na rok z możliwością przedłużenia.

Jest to kolejny klient, który trafił pod opiekę zespołu konsultantów Działu Technologii Cohn&Wolfe, raportującego bezpośrednio do Michała Olbrychowskiego, szefa agencji.

Agencja Cohn & Wolfe działa na polskim rynku od 2002 roku i specjalizuje się  w realizacji projektów z zakresu PR korporacyjnego, w tym komunikacji kryzysowej, wewnętrznej, employer brandingu oraz z obszaru CSR. Do klientów Cohn&Wolfe należą firmy z sektora: finansów, technologii, real estate, przemysłu, motoryzacji, farmacji. Cohn & Wolfe jest częścią GREY Group Poland, należącej do koncernu WPP.

Comments

comments

158
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...