„Liczy się Rzeszów” – specjalna akcja Radia TOK FM przed lokalnymi wyborami

Informacja Prasowa - 07.06.2021
9

"Liczy się Rzeszów" - specjalna akcja Radia TOK FM przed lokalnymi wyborami

„Liczy się Rzeszów” – specjalna akcja Radia TOK FM przed lokalnymi wyborami

 
Dziś – w poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. rozpoczęła się akcja Radia TOK FM związana z przedterminowymi wyborami prezydenta Rzeszowa. Przez tydzień pod hasłem „Liczy się Rzeszów” na antenie stacji pojawiać się będą specjalne programy o życiu w mieście, a także o lokalnej polityce – również w kontekście spraw krajowych. Reporterzy TOK FM będą relacjonować końcówkę kampanii i przebieg głosowania, a następnie ogłoszenie wyników oraz komentarze dotyczące ich konsekwencji. Wszystkie materiały redakcyjne zbierze specjalna strona tokfm.pl/rzeszow
Od 7 do 11 czerwca redakcja Radia TOK FM poświęci szczególną uwagę rzeszowskim wyborom, ale też miastu i jego mieszkańcom. W akcji „Liczy się Rzeszów”, prowadzonej jeszcze przed pierwszą turą głosowania, opowie o życiu w mieście, pracy, nauce i polityce – tematyka ta będzie obecna na antenie m.in. o stałych porach: po 9:40, 12:40 i 18:40.
W Informacjach Radia TOK FM pojawią się relacje reporterskie z końca kampanii oraz z samego przebiegu głosowania i komentarze po ogłoszeniu wyników.
Wszystkie audycje i informacje będą oznaczone hasłem akcji, a poza anteną będzie ich można posłuchać w formie podcastów na specjalnej stronie tokfm.pl/rzeszow.
– „Liczy się Rzeszów” to kolejna akcja TOK FM poświęcona lokalnym sprawom. Tym razem mamy szczególną okazję – w Rzeszowie odbędą się lokalne wybory o krajowym znaczeniu. Będziemy o tym naszym odbiorcom opowiadać, wspólnie obserwując finał rzeszowskiej kampanii – mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

Comments

comments

9
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...