Letni spot tv 2020 – miejsca noclegowe w Polsce!

Informacja Prasowa - 03.06.2020
169

Letni spot tv 2020 - miejsca noclegowe w Polsce!

Letni spot tv 2020 – miejsca noclegowe w Polsce!

Od czerwca 2020 Nocowanie.pl pojawi się na ekranach telewizyjnych w nowej odsłonie, w dodatku aż w trzech wersjach kreacji video!

Letnia odsłona kampanii telewizyjnej to kontynuacja działań sponsoringowych prowadzonych przez portal w ostatnich latach. Wtedy spoty emitowane były przed i po programach takich jak: Dzień dobry TVN, Pogoda, Pytanie na Śniadanie, czy popularnych serialach.

Od czerwca na szklanych ekranach zobaczymy ośmiosekundowy spot prezentujący najlepsze miejsca noclegowe w Polsce – oczywiście dostępne na portalu Nocowanie.pl.

Turyści w ofercie mogą znaleźć zarówno ustronne domki, miejsca blisko morza, czy jeziora, a także apartamenty i pokoje z widokiem na góry. To właśnie mnogość i różnorodność oferty noclegowej przyciąga miliony turystów do poszukiwań noclegów na Nocowanie.pl nie tylko na wakacje czy długie weekendy –  mówi Kamila Miciuła z portalu Nocowanie.pl.

W video pojawiają się takie miejsca jak: Siecino, Miedziana Góra, Niedzica, Karpacz, Grzybowo, Rowy, Zakopane, Sarbinowo, Istebna, Jastrzębia Góra oraz Ustka, Władysławowo i Mielno.

Spoty emitowane będą w telewizji TVP, TVN, TVN24, TTV, TVN7 i WP

Video:

1) https://youtu.be/1aBXyVoCyRk

2) https://youtu.be/7WyyREcv3ZM

3) https://youtu.be/T1cd6zHgToc

Comments

comments

169
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...