Lenovo wybiega w przyszłość, oferując komponowalną platformę chmurową nowej generacji ThinkAgile

Informacja Prasowa - 26.07.2018
5

Lenovo wybiega w przyszłość, oferując komponowalną platformę chmurową nowej generacji ThinkAgile

Bezpieczna i kompleksowo zautomatyzowana platforma chmurowa dostosowana do aplikacji.

Lenovo Data Center Group, jeden z najszybciej rozwijających się dostawców infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI) według IDC, który osiągnął dwukrotnie wyższy wskaźnik wzrostu przychodów z HCI niż rynek ogółem w I kwartale 2018 (149,1% wobec 76,3%), powiększa swoją ofertę ThinkAgile. Innowacyjne rozwiązanie Lenovo jest przeznaczone dla klientów, którzy potrzebują elastyczności chmury publicznej, a jednocześnie bezpieczeństwa chmury prywatnej. Odpowiadając na to zapotrzebowanie, firmy Lenovo i Cloudistics opracowały komponowalną platformę chmurową ThinkAgile CP Series. Ta „chmura w pudełku” zapewnia klientom pełną wygodę i łatwość korzystania z publicznego środowiska chmurowego za zaporą ich własnego centrum danych.

Lenovo ThinkAgile CP Series — z całkowicie zintegrowaną infrastrukturą, sklepem z aplikacjami oraz kompleksową automatyzacją definiowanych programowo sieci, zasobów obliczeniowych i pamięci masowej — to kompletna oferta chmury, którą można łatwo i centralnie zarządzać z dowolnego miejsca za pośrednictwem portalu SaaS.

„Jako firma globalna, ale nieobciążona starszymi technologiami, Lenovo ma szczególne możliwości, by nie tylko wsłuchiwać się w głos klientów i rozumieć ich potrzeby, ale też opracowywać przełomowe rozwiązania, które eliminują przeszkody w rozwoju IT i przyspieszają rozwój biznesowy” — powiedział Roderick Lappin, Senior Vice President,

Worldwide Sales and Marketing, Lenovo Data Center Group. „ThinkAgile CP Series to kolejny przykład na to, jak Lenovo wpływa na rozwój branży, umożliwiając klientom korzystanie z naprawdę własnej, bezpiecznej, skalowalnej i usprawnionej chmury”.

„Platforma chmury prywatnej oferowana przez Cloudistics skraca cykle rozwoju aplikacji o 90%, co przyspiesza osiąganie przychodów” — powiedział Najaf Husain, Chief Executive Officer, Cloudistics. „Oferujemy klientom chmury prywatne dorównujące łatwością użytkowania chmurom publicznym, ale też zapewniające klientom korporacyjnym oczekiwany zakres kontroli i wydajność. Dzięki partnerstwu z Lenovo możemy wprowadzić na rynek komponowalną platformę chmurową nowej generacji, która jest łatwa we wdrażaniu, eksploatacji, utrzymaniu i wspieraniu”.

ThinkAgile CP Series wyróżnia się w pełni zintegrowanymi funkcjami wysokiej dostępności, tworzenia kopii zapasowych, zdalnej replikacji, pomiaru wykorzystania, pomocy na żywo oraz wielowarstwowych zabezpieczeń dla wielu dzierżawców. Klienci mogą korzystać ze sklepu ze specjalnie dobranymi aplikacjami (i dodawać do niego własne), co przyspiesza wdrożenie i ułatwia skalowanie osobnych jednostek mocy obliczeniowej i pamięci masowej. Lenovo ThinkAgile CP Series to najwyższej klasy propozycja dla średnich i dużych firm, które chcą stosować metodykę Agile w prywatnym ekosystemie chmury. Platforma ta sprawdza się doskonale w firmach i instytucjach, które chcą korzystać z zalet chmury publicznej bez kompromisów pod względem kontroli, bezpieczeństwa danych, wydajności aplikacji i świadczenia usług.

Platforma Lenovo ThinkAgile CP Series jest dostępna u przedstawicieli i partnerów handlowych Lenovo oraz Cloudistics. Okresy próbne u klientów oraz testy słuszności koncepcji rozpoczną się w Ameryce Północnej i Europie w sierpniu 2018 roku, a pełna dostępność na świecie, w tym także w Chinach, jest planowana jeszcze w tym roku. Więcej informacji można uzyskać pod adresem http://www.lenovo.com/thinkagilecp.

O firmie Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) jest firmą z globalnej listy Fortune 500 o obrotach sięgających 45 miliardów USD, której wizja zakłada zajęcie pozycji światowego lidera w dziedzinie inteligentnej transformacji dzięki infrastrukturze i urządzeniom zapewniającym klientom największe możliwości. Oferta łączących się z siecią urządzeń Lenovo należy do największych na świecie i obejmuje smartfony (Motorola), tablety, komputery PC (Thinkpad, Yoga, Lenovo Legion) i stacje robocze, a także urządzenia AR/VR oraz rozwiązania do inteligentnych domów i biur. Rozwiązania Lenovo do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile) zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom zmieniającym biznes oraz społeczeństwo. Lenovo inspiruje użytkowników do wykorzystania drzemiącego w nich potencjału różnorodności i budowania lepszej przyszłości dla wszystkich. Zachęcamy do obserwowania nas w serwisach LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram i odwiedzania naszej witryny internetowej http://www.lenovo.com/

 

Comments

comments

5
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...