Legendarne Caffè Torino, miejsce spotkań miłośników Martini, aperitivo i dobrego stylu powstało w warszawskim Regina Bar

Redakcja PR - 18.09.2018
87

Koncept marki Martini – Caffè Torino będzie miał swoją premierę w Polsce

Od połowy września, przez cztery tygodnie, każdy będzie mógł poznać bliżej wyjątkową kulturę aperitivo. Pop-up Caffè Torino by Martini powstał w Regina Barze. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń, nowe menu, klasyczne włoskie koktajle w karcie, wydarzenia specjalne – Caffè Torino by Martini wyznaczać będzie rytm kulinarnego i koktajlowego życia stolicy już od 20 września.

Martini to jedna z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, która narodziła się w okolicach Turynu i która niezmiennie promuje kulturę aperitivo w każdym zakątku świata.

W ostatnich latach marka realizuje wyjątkowy projekt – Caffè Torino by Martini. Nazwa nawiązuje do historii aperitivo i turyńskiego dziedzictwa, a ideą konceptu jest tworzenie na określony czas pop-up baru w wybranym mieście na świecie – nowoczesnego, tętniącego życiem, gdzie goście mogą odkryć urok włoskiego aperitivo. W czasie trwania projektu Caffè Torino by Martini, marka gości za barem najlepszych barmanów z danego kraju, zapraszając także na występy gwiazdy międzynarodowej sceny sztuki barmańskiej.

Caffè Torino by Martini to jeden z najbardziej złożonych i spektakularnych projektów realizowanych przez markę. Do tej pory koncept obecny był w największych miastach na świecie. Na mapie realizacji znaleźć można m.in. Moskwę, Nowy Jork, Antwerpię, Ateny, Londyn czy Berlin.

Już w połowie września 2018 roku swoje drzwi w Warszawie otworzy Caffè Torino by Martini.

Lokalem, który na cztery tygodnie stanie się centrum włoskiego aperitivo został Regina Bar w Warszawie. Jedno z najbardziej lubianych miejsc stolicy wypełni się detalami nawiązującymi do oryginalnego turyńskiego Caffè Torino i tradycji Martini.

Ze współpracy z teamem Regina Bar powstanie wyjątkowy koncept otwarty dla szerokiej publiczności od 20 września do 13 października, a więc przestrzeń będzie funkcjonować tylko przez 4 tygodnie.

Comments

comments

87
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...