LeasePlan wybiera SEC Newgate CEE do obsługi PR

Informacja Prasowa - 14.07.2022
286

Agencja odpowiada za bieżące wsparcie zespołu LeasePlan w zakresie budowania marki korporacyjnej i komunikacji produktowej

LeasePlan wybiera SEC Newgate CEE do obsługi PR

Agencja odpowiada za bieżące wsparcie zespołu LeasePlan w zakresie budowania marki korporacyjnej i komunikacji produktowej. Do obowiązków SEC Newgate CEE należy m.in. prowadzenie biura prasowego, budowanie relacji z mediami oraz bieżące wsparcie doradcze w zakresie public relations.

SEC Newgate CEE podpisała umowę z polskim oddziałem globalnego koncernu LeasePlan Corporation N.V. na kompleksową obsługę PR z początkiem czerwca br., jest to umowa na czas nieokreślony. Firma LeasePlan wybrała agencję w drodze zapytania ofertowego.

Za obsługę projektu odpowiada Radosław Milczarek, Junior Project Manager SEC Newgate CEE, związany z firmą od momentu jej powstania. Raportuje on do Katarzyny Żądło, Managing Partner Corporate, Finance & Professional Services SEC Newgate CEE.

LeasePlan to światowy lider usług Car-as-a-Service, obecny w ponad 30 krajach i posiadający blisko dwu milionową flotę samochodów. Firma zarządza całym cyklem życia pojazdu dla klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, począwszy od zakupu, poprzez ubezpieczenie i serwis, aż po odsprzedaż aut.

Comments

comments

286
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...