LC Corp zmienia nazwę na DEVELIA 
i prezentuje nowe logo

Informacja Prasowa - 14.06.2019
37

LC Corp zmienia nazwę na DEVELIA 
i prezentuje nowe logo

LC Corp S.A., grupa deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe i komercyjne, zmienia nazwę na DEVELIA S.A i odświeża wizerunek. Zmianie, podyktowanej rozwojem firmy, towarzyszy wprowadzenie nowej identyfikacji wizualnej.

Zmiana nazwy ma na celu podkreślenie nowego etapu w działalności firmy, która w ciągu ostatnich lat znalazła się w ścisłej czołówce największych firm deweloperskich w Polsce. Po zmianie struktury właścicielskiej, spółka z sukcesem realizuje przyjętą strategię rozwoju, zakładającą umacnianie pozycji w segmencie mieszkaniowym oraz nowe podejście do nieruchomości komercyjnych.

Wizerunkowa zmiana pozwoli także na odróżnienie się spółki od innego podmiotu działającego na rynku pod podobną nazwą.

„W ostatnich latach wykonaliśmy w LC Corp ogromną pracę. Uznaliśmy, że nadszedł czas na zmiany i zdecydowaliśmy o przyjęciu nowej nazwy – DEVELIA –która odpowiada głównemu przedmiotowi naszej aktywności czyli działalności deweloperskiej. Zamierzamy nadal koncentrować się na stabilnym wzroście i realizacji kolejnych inwestycji w największych miastach Polski, a nowy wizerunek pozwoli podkreślić nasze wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości i najwyższe standardy, z jakimi realizujemy projekty.”– powiedział Dariusz Niedośpiał, prezes zarządu spółki.

Uchwała o zmianie statutu spółki została podjęta przez Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy 13 czerwca br.Nowa nazwa wejdzie w życie po rejestracji zmiany statutu przez Krajowy Rejestr Sądowy.

Zmianie, obejmującej nową nazwę, logo i odświeżoną identyfikację wizualną marki DEVELIA będzie towarzyszyła kampania wizerunkowa. Nowy wizerunek jest naturalną kontynuacją poprzedniej identyfikacji.Kolorem przewodnim będzie nadal jasna zieleń, podkreślająca świeżość i nowoczesność oraz dbałość o środowisko. Nowy znak graficzny pojawi się m.in. w biurach sprzedaży, materiałach reklamowych i na stronie internetowej firmy.

LC Corp S.A. to grupa deweloperska realizująca inwestycje komercyjne i mieszkaniowe w sześciu największych miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. Aktualnie w sprzedaży znajduje się 12 inwestycji mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach. Portfolio nieruchomości dewelopera obejmuje także ponad 200 tys. mkw. powierzchni komercyjnej. Spółka z siedzibą we Wrocławiu od 2007 roku notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comments

comments

37
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...