Laureaci KTR Hall of Fame 2021

Informacja Prasowa - 24.11.2021
50

Laureaci KTR Hall of Fame 2021

Laureaci KTR Hall of Fame 2021

W tegorocznej, czwartej edycji, tytuł Hall of Fame otrzymują Sebastian Pańczyk oraz Asiya Malinowska i Jakub Kamiński z agencji Brain. Uhonorowanie laureatów będzie można obejrzeć podczas gali KTR/Innovation po zarejestrowaniu się w serwisie  vod.sar.org.pl, w dniu 26 listopada br., w godzinach 13.00-17.00 i od godz. 19.30.

Hall of Fame jest uhonorowaniem osób, które swoją pracą, oddaniem, talentem i kreatywnością od wielu lat wnoszą szczególną jakość do branży reklamowej. Nagroda jest przyznawana za całokształt pracy najbardziej zasłużonym w branży kreatywnej przez Zarząd KTR.

Jakub Kamiński, Partner & Creative Director, BRAIN. W latach 1992-2001 związany z  warszawskim oddziałem Publicis jako Creative Director i członek zarządu. Pracując w Publicisie, poznał Asiyę Malinowską – współzałożycielkę Brain. Od tego czasu razem tworzą Brain, a teraz także Empathy Rocks.

Szymon Gutkowski, współzałożyciel DDB Warszawa i przyjaciel wyróżnionych powiedział – Asiya i Kuba tworzyli historię tego rynku, naszej branży w Polsce, ale co ważniejsze, tworzą cały czas jego przyszłość. Maciej Marasek z agencji 2012 dodaje – potrafią myśleć w poprzek, Kuba i Asiya właśnie tacy są, myślą w poprzek, potrafią myśleć wbrew zasadom, po to by osiągnąć swój kreatywny cel.

Link do filmu o Asiyi i Jakubie – https://vimeo.com/648945559

Sebastian Pańczyk – reżyser, ilustrator i designer. Wielokrotnie nagradzany zarówno w Polsce, jak
i zagranicą. Reżyser wielu teledysków oraz reklam najbardziej znanych krajowych i międzynarodowych marek. Autor najbardziej znanych postaci reklamowych brand hero. Współzałożyciel i dyrektor kreatywny studia Dobro oraz juror konkursów reklamowych.

Sebastian Pańczyk – to dla mnie przede wszystkim artystą, który ma niesamowitą wizję i udało mu się wykreować swój bardzo spójny, charakterystyczny dla niego świat – podsumowała Brodka.

Link do filmu o Sebastianie – https://vimeo.com/648947232

Laureatami ubiegłorocznych nagród Hall of Fame byli: Szymon Gutkowski, Paweł Kastory i Marcin Mroszczak.

Comments

comments

50
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...