Lamborghini przedstawia nowego szefa regionu Europy Środkowo – Wschodniej

Informacja Prasowa - 12.05.2023
259

Zmiana związana jest z rosnącą dynamiką sprzedaży firmy.

Lamborghini przedstawia nowego szefa regionu Europy Środkowo – Wschodniej

Jakob Graf obejmuje stanowisko szefa regionu Europy Środkowo – Wschodniej wm Automobili Lamborghini. Zmiana związana jest z rosnącą dynamiką sprzedaży firmy.

Nowy szef regionu urodził się w 1986 roku w Monachium, gdzie zdobył tytuł magistra w dziedzinie biznesu międzynarodowego i marketingu. Karierę w branży motoryzacyjnejn rozpoczął w dziale sprzedaży i marketingu marki Bentley. Od 2015 roku pełnił funkcję Pre- Owned Managera na rynek europejski, po czym objął stanowisko Area Sales Managera na Europę Środkową, zarządzając rynkiem austriackim, szwajcarskim i włoskim, a w 2018 roku Area Sales Managera na rynku niemieckim.

Zanim dołączył do Lamborghini pracował także jako dyrektor generalny ds. planowania i dystrybucji w Audi Japan. Jakob Graf, w swojej nowej roli, będzie w pełni odpowiedzialny za dalszy wzrost sprzedaży marki Lamborghini we wspomnianych regionach, jednocześnie nadzorując działania marketingowe, sprzedażowe i posprzedażowe w zróżnicowanym obszarze handlowym.

– Wśród regionu EMEA to właśnie Europa Środkowa jest dla nas strategicznym rynkiem. Coraz większe znaczenie zyskują także obszary Europy Wschodniej, które stale zwiększają swoją obecność w naszej działalności. Życzę Jakobowi wszystkiego najlepszego w jego nowej roli i wyzwaniach, które czekają na niego w tym dynamicznym regionie – komentuje Francesco Cresci, dyrektorka regionu EMEA.

Automobili Lamborghini liczy dziś 180 dealerów na całym świecie, w tym 78 w regionie EMEA.

Comments

comments

259
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...