Którym markom ufają internauci? Rusza plebiscyt Ceneo.pl

Informacja Prasowa - 30.08.2019
230

Którym markom ufają internauci? Rusza plebiscyt Ceneo.pl

Blisko 4 tysiące sklepów internetowych walczy o tytuł Zaufanego Sklepu 2019 w kategorii Wybór Użytkownika. Kupujący w sieci głosują na sklepy, które ich zdaniem są pewne i uczciwe. Głosowanie trwa od 1 do 30 września. Zwycięzców poznamy podczas 10. Gali Zaufanych Sklepów 2019.

Serwis Ceneo.pl już po raz dziesiąty ogłosi Ranking Zaufanych Sklepów. Ponownie odda również głos użytkownikom, aby to oni wskazali zwycięzcę w jednej z 15 kategorii.W ten sposób serwis razem z użytkownikami nagradza sklepy internetowe za rzetelną i profesjonalną obsługę w  roku. Ranking swoją unikatowość zawdzięcza głównie temu, w jaki sposób typowane są zwycięskie sklepy. Jest to możliwe dzięki analizie milionów ankiet i ocen, jakie klienci wystawiają sprzedawcom już po zrealizowanych zakupach.
W ten sposób powstaje wyjątkowy Ranking Zaufanych Opinii, na który z niecierpliwością każdego roku czekają kupujący w sieci i właściciele tysięcy sklepów internetowych.

 

Cieszymy się, że od 10 lat Ranking Zaufanych Sklepów jest dla milionów kupujących w sieci mapą i drogowskazem podczas bezpiecznych zakupów. Rynek e-commerce w Polsce przez ten czas bardzo mocno się rozwinął. Byliśmy świadkami wielu sukcesów i porażek sklepów internetowych. Rosnąca z każdym rokiem liczba nowych opinii i ich popularność udowadniają, że zaufanie i profesjonalizm, które są podstawowym kryterium nagradzania sklepów w naszym rankingu, mają ogromną wartość dla kupujących i są ponadczasową promocją dla marki – zapewniaMarcin Łachajczyk dyrektor zarządzający Ceneo.pl.


Głosowanie z nagrodami przez specjalną stronę internetową

Internauci wybierają swój ulubiony sklep spośród 23 kategorii, które znalazły się na stronie internetowej konkursu (https://www.ceneo.pl/wydarzenia/wybor-uzytkownikow-2019).

Po wskazaniu nazwy sklepu, który zasługuje na tytuł Zaufanego Sklepu w kategorii Wybór Użytkownika należy dokończyć proste zdanie konkursowe. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody! W puli nagród znajdują się karty podarunkowe o wartości od 500 do 1 tys. złotych, które można zrealizować w serwisie Ceneo.pl.

Najlepszy według internautów sklep poznamy 15 października, kiedy ogłoszony zostanie Ranking Zaufanych Sklepów 2019. Statuetki zwycięskim markom zostaną wręczone w czasie uroczystej gali, która w tym roku odbędzie się podczas VIII edycji Retail Channel Forum w Warszawie. Listę będzie również można znaleźć na stronie internetowej rankingu.

 

Comments

comments

230
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...