Kto wypromuje French Touch w Polsce?

Jerzy Ciszewski - 25.05.2016
119

Agencja Sasal Public Relations wygrała konkurs ofert na obsługę projektu French Touch w Polsce

Kto wypromuje French Touch w Polsce?

Agencja Sasal Public Relations wygrała konkurs ofert na obsługę projektu French Touch w Polsce, organizowanego przez Ambasadę Francji oraz agencję Cryptone.

French Touch to projekt promujący francuski styl życia, kulturę i francuskie marki w Polsce. W kampanię edukacyjną i akcję handlową zaangażowane są największe francuskie firmy działające na polskim rynku. Jaka jest idea tegorocznej edycji kampanii? – French Touch to styl życia, elegancja, smak, marka, jakość, design, kultura… Każdy z nas lubi Francję na swój sposób i nie chce zrezygnować z wartości, które są dla niego bliskie. Nie wyobrażamy sobie francuskiego śniadania bez croissant, ani „Taxi” bez Luc Bessona – mówi Sylwia Sasal, dyrektor zarządzający agencji.

W ramach umowy agencja będzie odpowiedzialna za prowadzenie działań media relations i biura prasowego, obsługę social media oraz realizację kampanii online.

French Touch to trzeci projekt związany z Francją pozyskany przez agencję w ciągu ostatnich miesięcy. Od kwietnia agencja prowadzi stałą obsługę PR dla Francuskiego Instytutu Zarządzania. W maju rozpoczęła komunikację Dni Otwartych w Ambasadzie Francji i Niemiec.

Kontakt do mediów

Sylwia Sasal

Tel: +48 666 813 039

e-mail: [email protected]

Agencja Sasal Public Relations wygrała konkurs ofert na obsługę projektu French Touch w Polsce

Comments

comments

119
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...