Kto powalczy o Warszawską Syrenkę?

Informacja Prasowa - 13.05.2021
274

Kto powalczy o Warszawską Syrenkę?

Kto powalczy o Warszawską Syrenkę?

Jubileuszowa, X edycja edycję turnieju dzieci i młodzieży w szermierce „Warszawska Syrenka 2021” odbędzie się w dniach 15-16 maja 2021 r. w Warszawie przy ul. Piaseczyńskiej 71. Turniej został zorganizowany dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu „Sport wszystkich dzieci – wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży” oraz odbywa się pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Szermierka jest sportem absolutnie dla każdego i przykładem tego są liczne rodziny uprawiające szermierkę. Podczas X edycji na planszach Klubu Sportowego Warszawianka o nagrodę główną powalczą dziesiątki zawodników i zawodników w różnych kategoriach wiekowych z całej Polski.

I tak:

  • 15 maja 2021 (sobota) od godz. 10:00 rozpocznie się turniej chłopców, w wyniku którego wyłoniony zostanie najlepszy zawodnik w poszczególnych kategoriach wiekowych, a
  • 16 maja 2021 (niedziela) od godz. 10:00 wystartuje turniej dziewcząt.

To tu rodzą się przyszli Olimpijczycy

Rywalizacja wśród młodszych adeptów szermierki jest bardzo zacięta, bo to na tych planszach walczyły reprezentantki naszego kraju na Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2021. Walki dzieci i młodzieży niejednokrotnie też potrafią zaskoczyć poziomem. Dodatkowo rywalizacja dzieci i młodzieży wiąże się z olbrzymimi emocjami, które często udzielają się dalej – kibicom, rodzinom oraz trenerom.

Turniej „Warszawska Syrenka 2021” jest idealną okazją do zobaczenia tego wszystkiego, co niesie ze sobą sportowa szermierka – wzloty i upadki, radość z wygranej oraz gorycz porażki. To wydarzenie popularyzuje szermierkę, promuje zdrowy styl życia oraz propaguje zasady fair-play zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Ze względu na panujące zagrożenie związane z COVID-19 turniej odbywa się bez udziału publiczności i będzie transmitowany on-line.

Zapraszamy wszystkich na stronę: www.fencing4fun.com – znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje.

Comments

comments

274
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...