Kto odwiedzi Prezesa w nowym sezonie?

Informacja Prasowa - 17.08.2017
251

Kto odwiedzi Prezesa w nowym sezonie?

Nowogrodzka przestanie świecić pustkami już 7 września. Do Showmax powraca z urlopu Prezes, a jego świta już ustawia się w kolejce do gabinetu. Czy prezydent wejdzie w końcu do gabinetu? Czy pojawi się Zbyszek?

W nowym sezonie serialu Ucho Prezesa zobaczymy zarówno nowe twarze, jak i kultowych już bohaterów, w tym goście specjalni. Nowością będzie to, że część akcji przeniesie się poza gabinet Prezesa.

Powstanie w sumie 14 odcinków, w tym odcinki specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax. Premiera w każdy czwartek w Showmax, a z kilkudniowym opóźnieniem w serwisie YouTube.

Opis pierwszego odcinka pt. „Twarze, maski, mordy” drugiego sezonu serialu Ucho Prezesa, premiera w Showmax 7 września: Sezon ogórkowy, w którym wszyscy korzystają z urlopów, to przeżytek, a osoby na każdym szczeblu władzy muszą się zmierzyć z trudnościami wakacyjnymi, takimi, jak spacerujące tłumy czy zbyt wysoka temperatura za dnia… Wszystkie te nieznaczące niedogodności sprawią, że ponownie zapełni się gabinet i sekretariat a Prezes będzie musiał uporać się z nieporadnymi lub zuchwałymi podwładnymi. Mariusz i pani Basia także będą musieli się z nimi skonfrontować. Czy to początek zmian w dobrej zmianie?

 

Comments

comments

251
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...