Księżna Diana z synami na okładce wrześniowych „Wysokich Obcasów Extra”

Redakcja PR - 16.08.2017
206

Księżna Diana z synami na okładce wrześniowych „Wysokich Obcasów Extra”

Okładkowym tematem najnowszego numeru „Wysokich Obcasów Extra”, który ukaże się w czwartek, 17 sierpnia br., jest brytyjska rodzina królewska i wspomnienie o księżnej Dianie. Wydanie będzie można również kupić z audiobookiem „Jadę sobie. Azja. Przewodnik dla podróżujących kobiet”.

WOE_okladka

We wrześniowym numerze „Wysokich Obcasów Extra” redakcja wspomina księżną Dianę w dwudziestą rocznicę jej śmierci i tłumaczy, jak Lady Di zmieniła brytyjską rodzinę królewską oraz dlaczego nazwano ją „królową ludzkich serc”.

Ponadto w numerze czytelnicy znajdą m.in. rozmowę Michała Nogasia z językoznawczynią Katarzyną Kłosińską o tym, co polityka robi z językiem oraz wywiad z kardiochirurgiem prof. Andrzejem Bochenkiem o wolności życia i zniewoleniu lekarza. W cyklu „Herstory” będą mogli zapoznać się z fascynującą historią Katarzyny Jagiellonki.

Wrześniowy numer będzie można kupić z audiobookiem Marzeny Filipczak „Jadę sobie. Azja. Przewodnik dla podróżujących kobiet”, w wykonaniu Marii Peszek, w cenie 9,99 zł. Autorka książki w barwny sposób opowiada o swoich podróżach i ludziach spotkanych po drodze, a oprócz tego daje cenne rady i wskazówki dla kobiet, które chciałyby tak jak ona wyjechać w samodzielną podróż.

Wydanie będzie promowane w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Polityka”, miesięcznik „Cztery Kąty”, miesięcznik „Kuchnia”), w kinie Atlantic, na nośnikach reklamy wewnętrznej (pokładach czarterowych linii lotniczych Small Planet Airlines) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Comments

comments

206
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...