„Ksiądz” Wojtka Smarzowskiego dostępny w Showmax

Redakcja PR - 24.03.2017
284

Użytkownicy serwisu z filmami i serialami Showmax mogą już obejrzeć najnowszą etiudę wielokrotnie nagradzanego reżysera Wojtka Smarzowskiego.

W filmie „Ksiądz” zobaczyć można przeplatające się historie. Głównym bohaterem filmu jest ksiądz Jan (Arkadiusz Jakubik), który po kolizji drogowej zmuszony jest spędzić noc w motelu. Szybko okazuje się, że najgorsze dopiero przed nim – zanim jednak trafi do piekła pozna niewiernego Zygmunta, na którego w katolickim domu czeka wierna Bożena (Iwona Wszółkowska). W filmie znajdą się też zwłoki Anioła, a w rozwiązaniu zagadki kryminalnej kluczową rolę może odegrać koza…

 

showmax ksiadz

 

 

Wytrawni fani filmów Wojtka Smarzowskiego z pewnością dopatrzą się w „Księdzu” nawiązań do jego kultowych już produkcji. Sam reżyser opisuje film w ten sposób – „Jest to komedia reklamowo-kryminalna z elementami kina moralnego niepokoju.”

Film z pewnością zachęci także nowych widzów do obejrzenia innych propozycji z kategorii Polish noir dostępnych w Showmax – oprócz filmu, Wojtek Smarzowski przygotował również szereg rekomendacji filmowych i serialowych dla użytkowników serwisu, m.in. z kategorii najlepsze kino familijne, filmy o miłości czy… filmy zakazane przez kościół. Podobnie Arkadiusz Jakubik, polecający filmy o podglądaniu czy filmy z bestialskimi mordami.

Filmy rekomendacyjne zobaczyć można w klipach na kanale YouTube oraz na stronie www.showmax.com. Z kolei film Wojtka Smarzowskiego „Ksiądz” będzie dostępny od 22 marca w pełnej wersji tylko w Showmax. Już teraz można obejrzeć film „Pod mocnym aniołem”.

 

a

Comments

comments

284
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...